Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Някой ще ми обяснили относно дюзите?

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #31
    Без налягане, не става !!!Спирам, че ми се карат вече
    [16:46:24] Popara801 FFB says: стига им казва ве[16:46:30] Popara801 FFB says: как да си чистят дюзите[16:46:40] Popara801 FFB says: майсторите без работа останаха
    F9Q750 @ 151hp/332.2Nm

    Коментар


      #32
      Абсолютно си прав без налягане не става.А Попаров не го слушай, ще помрънка малко и ще спре
      Кара FIAT BRAVO 1,8/16V GT99. ГИ ФОБОС
      (\\\)[___////___](\\\) R.I.P. моя любов.
      Алфа 147 1.9 mjtd няква дукати история. Абсолютен саждо-генератор.

      Коментар


        #33
        emzo написа:
        Без налягане, не става !!!Спирам, че ми се карат вече
        [16:46:24] Popara801 FFB says: стига им казва ве[16:46:30] Popara801 FFB says: как да си чистят дюзите[16:46:40] Popara801 FFB says: майсторите без работа останаха
        Ееее пак ме накисна без прах.За пране станах.
        FIAT BRAVO 1.6
        FIAT COUPE 1.8-POWER OF LOVE-EX
        LANCIA LYBRA 1.8 SW-NOW

        Коментар


          #34
          Мерси, lhristov, но не бих те занимавал с това, поради простата причина, че не съм такъв човек. Аз за форумски срещи все още не съм, след като едва знам кое от къде идва и как идва в колата. Мерси на всички. Ще видя, ще я намеря от някъде. Имам познати.Колата ми е на бензин, нямам газ.
          Fiat Bravo 1.8 16V 96'

          Коментар


            #35
            Колега qnkov, няма проблем. Както кажеш. Одеве зареждах на ЕКО, цената на 250 мл. от добавката е 9,99 лв.А за срещите, не си прав. Говорим си за разни неща. Не само за автомобили. Винаги се намират общи теми.Мисля, наистина темата стана полезна. emzo, това popara801 на скайп ли го писа, на лични ли? Тук не видях такива писания. И наистина ли, колега popara801 така мислиш? Аз не ви познавам лично, все още, но си бях създал малко по-различно мнение. Надявам се това да е било шега. Честно. Точно днес си говорехме за тези неща. Събрали сме се тук да си помагаме. Нали?Както и да е.Колега qnkov, успех желая и пиши какво и как се получава.
            Стило-1,6-16v - 103 Hp 2003 (ГАЗ-БЕНЗИН)
            Типо 1,4 mono 1993 (ГАЗ-БЕНЗИН) - EX
            Уно 1,4 карбуратор 1984 (ГАЗ-БЕНЗИН) - EX

            Коментар

            Working...
            X