Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Що за чудо е това?

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    Определено ме заинтригувахте, взема ли си колата от сервиза веднага ще направя проба - с и без това чудо. Определено като се поразцъках и аз в нета, благодарение на вас, че имах сламка за която да се хвана, а и като му гледам врътката - със сигурност е "Power box". Ако има някой с такова - нека даде отзиви.
    Fiat Ulysse 2.0 JTD S (16V) 01.2001г.
    Opel Vectra A 01.1992г. - ЕХ

    Коментар


      #17
      Според мен хубав "пауър бокс" НЯМА.Моето мнение е като на Мury - когато можеш го свали от колата.Ако искаш да е по-жива колата - един хубав "ремап" или "чип тунинг" или както искаш му кажи и си готов.
      Alfa 147jtd/ Alfa 147 Selespeed

      Коментар


        #18
        kamtosh написа:
        Определено ме заинтригувахте, взема ли си колата от сервиза веднага ще направя проба - с и без това чудо. Определено като се поразцъках и аз в нета, благодарение на вас, че имах сламка за която да се хвана, а и като му гледам врътката - със сигурност е "Power box". Ако има някой с такова - нека даде отзиви.
        Въобще не си прави експерименти,махай го докато е време,и без това не се знае колко е карана така,може вече да е съсипана
        Fiat Idea 05" 1.9 JTDm
        Lancia Ypsilon 06" 1.4 16v Momo design
        Ventura garage

        Коментар


          #19
          Добре де, какво му е толкова лошото - нямам си и идея, наистина. Иначе в момента ми правят "главата", така че колкото и да е бил навредил - мисля че ще е отстранено
          Fiat Ulysse 2.0 JTD S (16V) 01.2001г.
          Opel Vectra A 01.1992г. - ЕХ

          Коментар


            #20
            ...бе то не е лошо, ма клони към "пернишки" тунинг, ако искаш колата ти върви повече не е това начина, особено с този високо технологичен двигадел от подписа ти !
            ...хладилник, карам хладилник...

            Коментар

            Working...
            X