Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Оборотите играят

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Оборотите играят

    Здравейте,Имам следният проблем - от месеци имам пробем с оборотите на празен ход, предполагам, че има нещо което ги регулира и трябва да се погледне.Не мога сам т.е. моля не ме насочвайте къде се намира и т.н. молбата ми е да ме насочите към сервиз в който да погледне специалист.Колата е Фиат Мултипла 2001, 100 к.с. (с Газ слагана допълнително не фабрична)Района на Студентски град и Младост по възможност.Имате ли идея какво би ми струвало подобно почистване/смяна на каквото трябва.Благодаря предварително.
    Атанас Георгиев
    nachoman@abv.bg

    #2
    Погледни в раздел Магазини/ Сервизи там има тема с + и - за добри и лоши сервизи.Гледаш четеш и преценяваш кой ти е удобен или те кефи.Предполагам че причината е стъпков мотор или скапана адаптация от газта.Не е лошо да кажеш и на какво гориво ти играят оборотите.
    Кара FIAT BRAVO 1,8/16V GT99. ГИ ФОБОС
    (\\\)[___////___](\\\) R.I.P. моя любов.
    Алфа 147 1.9 mjtd няква дукати история. Абсолютен саждо-генератор.

    Коментар


      #3
      S_BANKOV написа:
      Погледни в раздел Магазини/ Сервизи там има тема с + и - за добри и лоши сервизи.Гледаш четеш и преценяваш кой ти е удобен или те кефи.Предполагам че причината е стъпков мотор или скапана адаптация от газта.Не е лошо да кажеш и на какво гориво ти играят оборотите.
      Благодаря, много съм зле по подобни въпроси и предварително се извинявам ако въпросите са глупави, но значи ли този отговор, че в произволен сервиз (който аз си избера) могат да отстранят проблема? Няма ли някакво профилиране - едни за ходова част, други за двигатели и т.н. Поради факта, че не ми е ясно кой с какво се занимава пуснах тази тема с надежда някой патил да ме насочи към конкретно място.Относно горивото, "играта" е докато колата е студена първите секунди до 1-2 мин, (още съм на бензин) след това се оправя. Когато колата е топла не играят.Благодаря.
      Атанас Георгиев
      nachoman@abv.bg

      Коментар


        #4
        http://forum.fiat-bg.org/viewtopic.p...=asc&start=150 ето я темата, аз лично ползвам услугите на Дани, потърси в нета инфо за него. Доволен съм от цените и от отношението към автомобила. Но най добре прочети мненията на колегити е си избери, като си харесаш някой сервиз потърси мнения за него в нета.Във всеки сервиз биха могли да ти решат проблема.Няма страшно за проблема който казваш, това са бензиновите дюзи, лесно се оправят. вземат на дюза от 10-15 за чистене във ваничка.
        Кара FIAT BRAVO 1,8/16V GT99. ГИ ФОБОС
        (\\\)[___////___](\\\) R.I.P. моя любов.
        Алфа 147 1.9 mjtd няква дукати история. Абсолютен саждо-генератор.

        Коментар

        Working...
        X