Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Софт - табло Брава

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Софт - табло Брава

    Има ли някой представа от къде може да се намери такъв софтуер?
    FIAT Brava 1.4 12V, FIAT Punto 1.7 TD
    FIAT Stilo 1.9 Jtd, FIAT Brava 1.2 16V CNG
    FIAT Stilo 1.2 16V LPG

    #2
    Re: Софт - табло Брава

    Stoyo написа:
    Има ли някой представа от къде може да се намери такъв софтуер?
    Какво по-точно ти трябва и с каква цел?

    Коментар


      #3
      Бях писал тема, но ето пак, защо сега ме интересува софт-а!Таблото ми не запомя изминатита километри, "ресетва" се преди да запомни изминатото разстояние, прави го и в движение и като загася колата. Няма точно определен момент в който се случва! Освен това стрелката на температурата като достигне 90, изведнъж(рязко) се покачва на някаква измислена стойност от която не мърда, ама хич! Най-досадното е че не трупа километри в "големия" километраж! И не мога да засека нито разхода, нито кога съм си сменил консумативите а това е доста важно!Савлях го с един приятел, тествахме го и според него е възможно при манипулации за връщане на реалната стойност да се е прецакало нещо или по софт-а или по платката!Та преди да тръгна по моргите за табло, той предложи да опитаме с "флашване", но не знам къде има такъв софт!
      FIAT Brava 1.4 12V, FIAT Punto 1.7 TD
      FIAT Stilo 1.9 Jtd, FIAT Brava 1.2 16V CNG
      FIAT Stilo 1.2 16V LPG

      Коментар


        #4
        Аз бих те посъветвал да си погледнеш масите на цялото табло.Може това да го прави от не добра маса.
        A20DTH ЖТД ама не баш
        1NZ−FXE ; 182A8.000 Брава
        Х... 330XD, Мултипла, Мареа, Либра, Пунто; 166; Брава; 146; Тема; 145; Типо; Панда

        Коментар


          #5
          Според мен наистина ще се наложи манипулация от сорта на презаписване на чипа... Проблемът не е в загуба на ток. Нямам идея към, кого да те насоча.
          Frontera Sport, X20SE март 1998

          Коментар


            #6
            Може просто паметта да е лошо запоена при интервенция по километража.При всички положения трябва да свалиш таблото май виж дали по шлиците на видиите с които е закрепено има следи от отверка в повечето случеи остават
            HONDA I-VTEC

            Коментар

            Working...
            X