Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Начинане в тунинговането на Fiat Bravo

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Начинане в тунинговането на Fiat Bravo

    Здравейте колеги,искам да попитам с какво трябва да започна тунинговането на колата. Нов съм и не разбирам много.Относно двигателя - как да го подисля да го направя по-мощен. Относно външния вид - какви спойлери трябват (кит) на каква цена са. За сега искам само това да попитам. Автомобилът е Fiat Bravo 1.9 TD. Искам да стане хем красива хем по-мощна и по-бърза. Благодаря !!

    #2
    За мощност не мога да кажа нищо, но външен вид нищо друго освен ABARTH.Може да се свържеш с колегата Racer GT той изработва такива елементиМое лично мнение е, че само абартовия пакет ходи на тази кола стига да не искаш нещо претрупано....Поздрави и успех.
    Прикачени файлове
    Fiat Bravo 1.6 16 103hp

    Коментар


      #3
      Tenix написа:
      За мощност не мога да кажа нищо, но външен вид нищо друго освен ABARTH.Може да се свържеш с колегата Racer GT той изработва такива елементиМое лично мнение е, че само абартовия пакет ходи на тази кола стига да не искаш нещо претрупано....Поздрави и успех.
      Благодаря !! Абарт е чудесна идея..днес четох в друг форум за него. Един пич беше написал тема точно за ABARTH, но до колкото прочетох не успя да си намери от кой да купи елементите..ще пиша на колегата Благодаря, че ме свързваш с някой относно тези елементи.. Поздрави !!! :P

      Коментар


        #4
        Re: Начинане в тунинговането на Fiat Bravo

        sisky написа:
        Здравейте колеги,искам да попитам с какво трябва да започна тунинговането на колата. Нов съм и не разбирам много.Относно двигателя - как да го подисля да го направя по-мощен. Относно външния вид - какви спойлери трябват (кит) на каква цена са. За сега искам само това да попитам. Автомобилът е Fiat Bravo 1.9 TD. Искам да стане хем красива хем по-мощна и по-бърза. Благодаря !!
        щом си нов и не разбираш много най-правилното решение е това: продаваш фиата за 800-1000 лв. купуваш си едно ферари за 40-50к и не се занимаваш нито да правиш двигателя по-мощен нито да изглежда по-добре. така колата ти ще е хем по мощна хем по красива... и няма да ни занимаваш с глупости. Поздрави!!!
        Fiat Croma 1.9 JTD '06 150hp
        Ex. Fiat Bravo SX 1.4 12v '97

        Коментар


          #5
          Дали да не започнеш с четенето на правилата и описанието на разделите? Местя темата.

          Коментар


            #6
            Re: Начинане в тунинговането на Fiat Bravo

            Hristian_Aleksiev написа:
            sisky написа:
            Здравейте колеги,искам да попитам с какво трябва да започна тунинговането на колата. Нов съм и не разбирам много.Относно двигателя - как да го подисля да го направя по-мощен. Относно външния вид - какви спойлери трябват (кит) на каква цена са. За сега искам само това да попитам. Автомобилът е Fiat Bravo 1.9 TD. Искам да стане хем красива хем по-мощна и по-бърза. Благодаря !!
            щом си нов и не разбираш много най-правилното решение е това: продаваш фиата за 800-1000 лв. купуваш си едно ферари за 40-50к и не се занимаваш нито да правиш двигателя по-мощен нито да изглежда по-добре. така колата ти ще е хем по мощна хем по красива... и няма да ни занимаваш с глупости. Поздрави!!!
            Дай пари и на теб ще ти купя едно .. просто питам какво толкова ?!?Поздрави !!

            Коментар


              #7
              ogi28b написа:
              Дали да не започнеш с четенето на правилата и описанието на разделите? Местя темата.
              Извинявам се, че съм побликувал тук темата .. направи каквото трябва. Поздрави !!!

              Коментар

              Working...
              X