Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Мнения и коментари за Фиат Стило 1,6 16в или 1,2

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    Снимките са от с. Овчарци, Дупнишко... А и съдейки по номера, колата е регистрирана съвсем скоро...
    VIVA Типо 1.4 AGT карбуратор дъртото вярно магаре
    VIVA Чинкуеченто "SX HOBBY" ДЗВЕРО
    VIVA Дайхацу Фероза на пръдня - The Who!
    VIVA Гранде Пунто 1.3 Мултиджет ...абе... печка
    Нека Силата на бъде с Нас...

    Коментар


      #17
      :D хаха колега това в Темпо сервиз не го гледай ама изобщо аз също си търся Стило и ходих да го гледам първо отказа да запали после светна като коледна елха когато запали тогава имаха още едно Стило то изглеждаше и работеше по добре но мен не ме грабна
      Шофирай разумно, на пътя не си сам.
      Fiat Stilo Dynamic 1.6 16V 103hp Grigio Sassi
      Mercedes-Benz ACTROS 4141 - The big BOSS :D
      Forever in my heart: Fiat Punto II ELX 1.2i 60к ; MAN TGA 33.360 Blue Bird

      Коментар


        #18
        todorshalev написа:
        :D хаха колега това в Темпо сервиз не го гледай ама изобщо аз също си търся Стило и ходих да го гледам първо отказа да запали после светна като коледна елха когато запали тогава имаха още едно Стило то изглеждаше и работеше по добре но мен не ме грабна
        Благодаря ти за инфото колега.Тъкмо това щях да взимам.Утре тръгвам за София.Те имаха и едно черно 1,2 ама са го взели.Харесах едно в Пловдив но е с 5 врати.Хич не са ми хубави с тея 5 врати. Колата изглежда запазена само цвета е малко кофти,но ако я харесам ще я взема.Жената не иска с 3 врати.Малка щяла да е.хаха.Някой знае ли по горубляне дали има избор на Стило???
        FIAT BRADVA 1,6 с няколко вентила

        Коментар


          #19
          galinchooo написа:
          todorshalev написа:
          :D хаха колега това в Темпо сервиз не го гледай ама изобщо аз също си търся Стило и ходих да го гледам първо отказа да запали после светна като коледна елха когато запали тогава имаха още едно Стило то изглеждаше и работеше по добре но мен не ме грабна
          Благодаря ти за инфото колега.Тъкмо това щях да взимам.Утре тръгвам за София.Те имаха и едно черно 1,2 ама са го взели.Харесах едно в Пловдив но е с 5 врати.Хич не са ми хубави с тея 5 врати. Колата изглежда запазена само цвета е малко кофти,но ако я харесам ще я взема.Жената не иска с 3 врати.Малка щяла да е.хаха.Някой знае ли по горубляне дали има избор на Стило???
          аз мисля събота неделя да се разходя на там ако не бързаш ще ти пиша след като направя обход
          Шофирай разумно, на пътя не си сам.
          Fiat Stilo Dynamic 1.6 16V 103hp Grigio Sassi
          Mercedes-Benz ACTROS 4141 - The big BOSS :D
          Forever in my heart: Fiat Punto II ELX 1.2i 60к ; MAN TGA 33.360 Blue Bird

          Коментар


            #20
            Аз преди месец минах през Горубляне и имаше едно абартово Стило, което ми грабна окото и не беше на безбожна цена.Вече дали е още там, нямам идея. Намираше се в една от къщите около моста/подлеза под Цариградско.
            "Без сърца, сме просто машини"
            Toyota Prius 1.5 Hybrid
            EХ- Brava 1.6, Marea 1.9 JTD, Multipla 1.6 Bipower, Jeep Grand Cherokee ZJ 5.2 V8, Peugeot 407 SW 2.0 HDI, Mitsubishi Pajero 2.8 TDI

            Коментар


              #21
              todorshalev написа:
              galinchooo написа:
              todorshalev написа:
              :D хаха колега това в Темпо сервиз не го гледай ама изобщо аз също си търся Стило и ходих да го гледам първо отказа да запали после светна като коледна елха когато запали тогава имаха още едно Стило то изглеждаше и работеше по добре но мен не ме грабна
              Благодаря ти за инфото колега.Тъкмо това щях да взимам.Утре тръгвам за София.Те имаха и едно черно 1,2 ама са го взели.Харесах едно в Пловдив но е с 5 врати.Хич не са ми хубави с тея 5 врати. Колата изглежда запазена само цвета е малко кофти,но ако я харесам ще я взема.Жената не иска с 3 врати.Малка щяла да е.хаха.Някой знае ли по горубляне дали има избор на Стило???
              аз мисля събота неделя да се разходя на там ако не бързаш ще ти пиша след като направя обход
              Утре сутринта тръгвам колега,че така като гледам взеха да намаляват вече.Това хубавото тъмносинъото стило са го прдали вече и него.((( останаха ми 2 варианта.http://nfs.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi...slink=2o13dnи тозиhttp://nfs.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi...2o13dnдано има повече избор утре на горубляне
              FIAT BRADVA 1,6 с няколко вентила

              Коментар


                #22
                Само аз ли забелязвам, че първото пише цвят червен, пък е снимано черно Стило.И километрите не отговарят.На второто също километрите не отговарят и не е с климатроник. Климатик е, ако това е важно за вас. Но все пак си е лъжа. Определено аз повече харесвам второто, 4 вратото.Тошко знае защо. Карал е моето. :D Като дадете на контакт, гледайте как протича чека и какви грешки дава.Като запалите, ослушайте се за вибрации в купето и по мотора.Пробвайте и климата. Сложете го на LOW трябва да духа с темп. 4,5 градуса. Носете си термометър, що не?Потегляйте рязко - трябва да премигва лампата за ESR ли беше - гума с камъчета.Спрете рязко - ще усетите ABS-а.Аз това се сещам засега.Успех желая.
                Стило-1,6-16v - 103 Hp 2003 (ГАЗ-БЕНЗИН)
                Типо 1,4 mono 1993 (ГАЗ-БЕНЗИН) - EX
                Уно 1,4 карбуратор 1984 (ГАЗ-БЕНЗИН) - EX

                Коментар


                  #23
                  Благодарско на всички колеги!!!В крайна сметка от фиат скочихме на Опел Мерива,но какво да се прави.Такъв е живота.Грабна ми окото.Като любов от пръв поглед...хихи.темата е за триене....
                  Прикачени файлове
                  FIAT BRADVA 1,6 с няколко вентила

                  Коментар

                  Working...
                  X