Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

смяна от обикновени с ел огледала на мареа

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    смяна от обикновени с ел огледала на мареа

    кажете как става.огледалата ги имам.копчетата ги имам въпроса ми е дали има фабрично окабеляване или трябва да го слагам от браво което имам за части.дайте мнения.
    fiat bravo 1.6 16v gt
    fiat marea 1.9 8v jtd
    fiat punto 1.7 td
    fiat marea 1.6 16v

    #2
    Имаш кола донор, отваряш и двете и сравняваш, това което липсва в едната кола го прехвърляш от другата.
    Play Golf ,but not drive golf!!!
    Brava 1,6 16V 99' с ФОБОС
    C4 1,4 16V 2007- Stag 300 Premium

    Коментар


      #3
      Alex_RT написа:
      Имаш кола донор, отваряш и двете и сравняваш, това което липсва в едната кола го прехвърляш от другата.
      времето ми липсва и затова мисля че ще е по бързо ако някой каже как седят нещата
      fiat bravo 1.6 16v gt
      fiat marea 1.9 8v jtd
      fiat punto 1.7 td
      fiat marea 1.6 16v

      Коментар


        #4
        Почти 100% имаш инсталацията само трябва да я намериш.
        Кара FIAT BRAVO 1,8/16V GT99. ГИ ФОБОС
        (\\\)[___////___](\\\) R.I.P. моя любов.
        Алфа 147 1.9 mjtd няква дукати история. Абсолютен саждо-генератор.

        Коментар


          #5
          При Мареята не знам как е, но Темпрата нямаше окабеляване за огледалата, та се наложи аз да си го правя.

          Коментар


            #6
            Ми що не махнеш един от вътрешните капаци на огледалата и виж дали има букса там,и също така махни и капака за стотинките там фабрично седи управлението на огледалата и виж дали има букса и там. Ако ги има закачаш копчета и огледало вътре за проба и си бръмчиш.
            Карал-Fiat Bravo 1.4 /1.6 Stilo 1.6
            И сега Мръсен дизел. АР 147 1.9 150
            .

            Коментар


              #7
              Uho написа:
              При Мареята не знам как е, но Темпрата нямаше окабеляване за огледалата, та се наложи аз да си го правя.
              Каква е била тази Темпра, на моята произведена 1990 година , SX си имаше пълно окабеляване, само го изравяш и Plug&Play. :D
              1990 TEMPRA SX 1.4 Carb

              Коментар


                #8
                Tempras написа:
                Каква е била тази Темпра, на моята произведена 1990 година , SX си имаше пълно окабеляване, само го изравяш и Plug&Play. :D
                Tempra SW 1.6ie 1991 - гола като пушка, без никакви екстри - дори и без централно Имаше част от окабеляването за централното и нищо повече....

                Коментар

                Working...
                X