Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Джанти за Фиат Пунто

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Джанти за Фиат Пунто

    Здравейте, надъхал съм се да си купувам джанти. Насочил съм се към 2 модела:Оригиналните на Пунто:Или на Ланциа:[/url]Въпроса ми е ще мога ли да си сложа сегашните гуми (165/70 Р14), или ще триабва да купувам по-големи.И каква цена горе долу да търсиа. Видиах че вървиат от 25 до 40 лв за джанта.
    Fiat Punto 1.2 ELX (7л-10л/100)

    #2
    Re: Джанти за Фиат Пунто

    kistbam написа:
    Здравейте, надъхал съм се да си купувам джанти. Насочил съм се към 2 модела:Оригиналните на Пунто:Или на Ланциа:[/url]Въпроса ми е ще мога ли да си сложа сегашните гуми (165/70 Р14), или ще триабва да купувам по-големи.И каква цена горе долу да търсиа. Видиах че вървиат от 25 до 40 лв за джанта.
    Ми след като са 14 ки джантите , няма проблем. Само от зад дане ти протрие маркуча за бензино провода. Че 70 са доста високи иначе са добре.Но щом и сега си с тях и нямаш проблеми. Значи и на другите джанти няма да имаш. То нищо не сменяш от 14 ка на 14 ка ...
    >>>>>>> Move Bitch Get out of the way!!! Punto is the way !!! <<<<<<Boooooooo>>>>MOVE OVER ->

    Коментар


      #3
      Гледаи колко е широка джантата,т.е. да е наи-много 5.5j .За такава джанта оптималната ширина на гумата е 175/185
      Lacia Lybra 2.4jtd 140++ executive
      EX.Fiat Tipo SX 1.6 IE
      EX.Fiar Ritmo 105TC

      Коментар


        #4
        viktorsterev написа:
        Гледаи колко е широка джантата,т.е. да е наи-много 5.5j .За такава джанта оптималната ширина на гумата е 175/185
        Видях няколко и всичките бяха 5,5. На мен това ми е единствения дерт-ширината. И дали 165 ще станат на 5,5? Иначе ми е ясно че цолажаи височината няма да са ми проблемни.Та ако има някой с 165 на такива джанти да ме успокои и надъха :D
        Fiat Punto 1.2 ELX (7л-10л/100)

        Коментар


          #5
          kistbam написа:
          viktorsterev написа:
          Гледаи колко е широка джантата,т.е. да е наи-много 5.5j .За такава джанта оптималната ширина на гумата е 175/185
          Видях няколко и всичките бяха 5,5. На мен това ми е единствения дерт-ширината. И дали 165 ще станат на 5,5? Иначе ми е ясно че цолажаи височината няма да са ми проблемни.Та ако има някой с 165 на такива джанти да ме успокои и надъха :D
          Гума мерка не спира аз като минах от 13 на 15 :Д си зех и гуми 100 лева ма оправиха. И гледам че по трудно се ядат като са по големи ... Малките гуми ги правя бързо галоши.
          >>>>>>> Move Bitch Get out of the way!!! Punto is the way !!! <<<<<<Boooooooo>>>>MOVE OVER ->

          Коментар


            #6
            Няма да имаш проблем със 165 на 5,5JЕто и една обява на добра цена.
            Прикачени файлове

            Коментар


              #7
              Благодаря за таблицата.
              Fiat Punto 1.2 ELX (7л-10л/100)

              Коментар


                #8
                Намери ли си джанти?
                Кара FIAT BRAVO 1,8/16V GT99. ГИ ФОБОС
                (\\\)[___////___](\\\) R.I.P. моя любов.
                Алфа 147 1.9 mjtd няква дукати история. Абсолютен саждо-генератор.

                Коментар


                  #9
                  kistbam написа:
                  viktorsterev написа:
                  Гледаи колко е широка джантата,т.е. да е наи-много 5.5j .За такава джанта оптималната ширина на гумата е 175/185
                  Видях няколко и всичките бяха 5,5. На мен това ми е единствения дерт-ширината. И дали 165 ще станат на 5,5? Иначе ми е ясно че цолажаи височината няма да са ми проблемни.Та ако има някой с 165 на такива джанти да ме успокои и надъха :D
                  слагай спокойно няма да имаш проблеми имам пунто с такива джанти първите само болтове трябва по дълги са за летите джанти .успех.

                  Коментар


                    #10
                    И се пази от тротоарите,всяко съприкосновение с него ще е разно на драскотина
                    Lacia Lybra 2.4jtd 140++ executive
                    EX.Fiat Tipo SX 1.6 IE
                    EX.Fiar Ritmo 105TC

                    Коментар

                    Working...
                    X