Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

колеги помощ че го закасах страшно

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    колеги помощ че го закасах страшно

    колеги вече цял месец продалжава моята сага с издирването на така скапоценните колекторни траби за моять двувалка никаде няма кажете какво да правя вече каде ли не ходих един хубавец ми предложи едни за 250 лв втора рака не е ли малко много а пооооооооооооооомощ
    tipo1.6 ie 89

    #2
    Ако си обиколил всички авто морги по Околовръстното, ходил си вече при Италианеца, преровил си обявите в Автопазара (както междудругото направих аз преди време в търсене точно на колектор и делко, но за Uno 60SX) и всичко това без резултат ти остава да помолиш някой колега от друг град да провери как стои въпроса там. Моята сага в търсенето продължи 6-7 месеца - на делкото, колекторът го намерих бързо!Късмет!

    Коментар


      #3
      супер много са ама да ходиш пеш
      Lancia Lybra'99 2.4 JTD - 135hp
      Fiat Bravo'97 1,6 16v
      Fiat Tempra'91 1,6 mono

      Коментар


        #4
        pakumba написа:
        супер много са ама да ходиш пеш
        пеш пеш какво толкова ще изгние на паркинга и ще иде за части но толкова пари нямя да дам това си половин основен ремонт
        tipo1.6 ie 89

        Коментар


          #5
          спокойно бе човек все ще излезе отнякъде
          Lancia Lybra'99 2.4 JTD - 135hp
          Fiat Bravo'97 1,6 16v
          Fiat Tempra'91 1,6 mono

          Коментар


            #6
            pakumba написа:
            спокойно бе човек все ще излезе отнякъде
            дано, че нещо взех да се отчайвам но пак може и да изкочи нещо
            tipo1.6 ie 89

            Коментар


              #7
              има толкова много обяви за на части. www.mobile.bgwww.pozvanete.comwww.dalaverata.netи всички автомобилни сайтове почти
              Lancia Lybra'99 2.4 JTD - 135hp
              Fiat Bravo'97 1,6 16v
              Fiat Tempra'91 1,6 mono

              Коментар


                #8
                НЕ виждам да си писал в какво състояние са старите. Ако има вероятност да бъдат заварени, според мен е безмислено да купуваш други. Аз на мойто браво заварявах като дори 1 от 4 тръбички беше изцяло отчупена и майстора за 25 лв. ми ги завари перфектно. 2 години никакви грижи и така си продадох колата.

                Коментар


                  #9
                  Uneek написа:
                  НЕ виждам да си писал в какво състояние са старите. Ако има вероятност да бъдат заварени, според мен е безмислено да купуваш други. Аз на мойто браво заварявах като дори 1 от 4 тръбички беше изцяло отчупена и майстора за 25 лв. ми ги завари перфектно. 2 години никакви грижи и така си продадох колата.
                  счупени са на две незнам дали могат въобще да се заварят и чесно казано незнам и каде да проверя за такова нещо но все пак много мерси за поста
                  tipo1.6 ie 89

                  Коментар

                  Working...
                  X