Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Проблем с скоростите на темпра

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Проблем с скоростите на темпра

    Добър вечер колеги от няколко дни имам проблем с включването на скорости 1,3,5 с скорости 2,4,R нямам никакви проблеми при проблемът при скорости 1,3 и 5 се изразяват в това че много трудно се превключват и не влизат до край все едно че там в другия край има нещо което пречи от има и случаи когато сами излизат от скорост по време на движение. когато лостът е положение изключен от скорост отива в положение между втора и свободна . ако някои може да ми каже къде може да е проблема ще му бъда много благодарен . аз си смиля че това би се дължало на синхронизаторите но се надявам да се лъжа

    #2
    Колега качи я на канал и гледай как са щангите !
    FIAT TEMPRA 1.6 75HP

    Коментар


      #3
      Колега,шашкаш се излишно това е доста често срещан проблем,ако искаш да го отсраниш завинаги си подготви така една стотичка и ще стане като по книга,но има и доста по евтин вариантhttp://italauto-bg.net/forum/viewtopic.php?f=14&t=6841
      Lacia Lybra 2.4jtd 140++ executive
      EX.Fiat Tipo SX 1.6 IE
      EX.Fiar Ritmo 105TC

      Коментар


        #4
        темпра 1.6

        каква стотачка бе брат тя колата не струва толкова

        Коментар


          #5
          1.6

          VIKTORE OT TOVA KOETO MIPRATI STA QSNO 4E PROBLEMA E V LAGERA MAI 6TE PROBVAMDA GOIZMIQ S FOSFORNA KISELINA 6TE GO POSUSHA I 6TE GO GRESIRAMПисането на кирилица е задължително!Модераторски екип на fiat-bg.org

          Коментар


            #6
            Разглоби изцяло пеперудата и я ревизирай основно.Трябва да откачиш щангите и вече после е лесно. Има 2 иглени лагера на нея който няма да е зле да се сменят.
            ||El Paso Performance|| Мойте обяви ||
            // Fiat Tipo 5-door 1.4 SOHC // Fiat Tipo 1.6 DOHC 3-door Trackday project // Lancia Dedra HF Turbo // Fiat Tempra SW 4x4 //

            Коментар


              #7
              A TANPONA S VTULKATA I TOILI E TAM

              Коментар

              Working...
              X