Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Спешно ми трябва съвет! Punto 1.2i 60 или 75?

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #46
    Ако за това говориш, на мен ми харесва.http://forum.fiat-bg.org/viewtopic.php?t=99292Изглежда, колегата си е поддържал добре колата. Но както виждаш, разхода на гориво не е чак толкова малък.Просто Фиатите си харчат.Пък щом сте и колеги от Форума, предполагам, продавача ще свали малко от цената.
    Стило-1,6-16v - 103 Hp 2003 (ГАЗ-БЕНЗИН)
    Типо 1,4 mono 1993 (ГАЗ-БЕНЗИН) - EX
    Уно 1,4 карбуратор 1984 (ГАЗ-БЕНЗИН) - EX

    Коментар


      #47
      Тъкмо това щях да препоръчам и аз.Спестяваш доста средства със закупуването на този автомобил.Имаш разходи само за:Изповядване на сделка при нотариус.Смяна на талоните.Евентуално винетка защото виждам ,че няма.Общо около 140-150 лв.В сравнение с нерегистриран автомобил.Изповядване сделка.Екотакса.Номера с талони.Гражданска застраховка.Винетка.Смяна масла.Смяна ремъци и ролки.Смяна накладки ,а вероятно и дискове.Поставяне на АГУ.И още куп разходи възлизащи на 800 и над може би лв.Относно разхода на гориво ще направя сравнение между това Пунто 55 к.с с разход на газ 7-8 на 100 км. извънградско и моята Ланчия Зета 147 к.с. с турбо и разход извънградско 11-12 газ на 100 км.Все пак сам си решаваш.Ако на мен ми се налагаше да си купувам в този момент автомобил щях да постъпя по този начин.
      Fiat Bravo 1,4 12V; Lancia Zeta 2,0 Turbo; Fiat Doblo 1,9 Multijet 120 h.p.
      Fiat Marea Weekend ELX 1,9 TD - бившата

      Коментар


        #48
        Утре ще погледна колата на колегата

        Коментар


          #49
          Ако може само по едно мнение за 1.1 55 коня . )

          Коментар


            #50
            Понеже колегата по-нагоре беше писал за нивата на оборудване при Fiat Punto качвам една таблица на тези нива на оборудване при Punto Mk2(1999-2003) - с изключение на версиите HLX, HGT и Sporting.
            Прикачени файлове
            Fiat Idea 1.9 8V mJet 'Emotion'
            Fiat Bravo 1.4 16V T-Jet 'Eleganza'
            Fiat Punto 1.2 16V ELX 'Speedgear'
            Fiat Uno 1.0 i.e S - "powered by FIRE 8V"

            Търси се..

            Коментар


              #51
              1.1 55 коня е икономична за крадски условия, но много трудно се пътува с нея извън града. Имах такава преди време. В града беше много пъргава, но като тръгнех от Плевен за София, като започна да изкачвам Витиня съм на 5-та със 120 км/ч а горе ако сме 4 човека в колата излизах на 3-а с 80км/ч.

              Коментар

              Working...
              X