Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Странен шум в купето след 40км на фиат стило ЖТД

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Странен шум в купето след 40км на фиат стило ЖТД

    Здравей те!!!Имам странен шум в купето след вдигане на повече от 40км,шумът идва като че ли повече от дясната страна.Шумът е между виене и бучене като на по мощна кола,когато отворих прозорците зада чуя как се чува и от вънка не смятам че се чува повече.Несам на ясно много с колите и ще сам благодарен ако някой ми помогне с мнение.Благодаря Ви предварително!!!

    #2
    Re: Странен шум в купето след 40км на фиат стило ЖТД

    dilyan1984 написа:
    Здравей те!!!Имам странен шум в купето след вдигане на повече от 40км,шумът идва като че ли повече от дясната страна.Шумът е между виене и бучене като на по мощна кола,когато отворих прозорците зада чуя как се чува и от вънка не смятам че се чува повече.Несам на ясно много с колите и ще сам благодарен ако някой ми помогне с мнение.Благодаря Ви предварително!!!
    Предполагам, че е гума или джанта, гумата с балон по протектора или кривини, джанатата може да е огъната. Вдигаш с крика така, че да се отдели съвсем леко от асфалта и завърташ гумата, да видиш дали не опира само на едно място по протектора, ако има кривина, ще опира на асфалта на това място.
    Alfa Romeo 147 1.9 JTD 2005 Fulcrum

    Коментар


      #3
      Ако бучи като тролей е твърде вероятно да ти е заминал някой лагер на главина.

      Коментар


        #4
        Мисля,че в Лясковец нямат тролей,но за лагера си прав.От дясната страна ти е междинната опора там също имаш лагер /ако е бучене и е постоянно/

        Коментар

        Working...
        X