Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Нова музика за колицата ми ?

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #76
    Ако още не си купил пищялки, пробвай на звук пиезокристални. Ако ти харесат, вземи си, те са без филтър.
    FIAT Tipo 1,4mi - EX
    Alfa Romeo 146ti - EX
    Alfa Romeo 156 2,4JTD

    Коментар


      #77
      Е да ви се пофваля. Днеска си монтирах колонките и касетофона в Тояга. Момчетата се оказахо много свестни, работеха повече от час и половина и накрая ми взеха 25лв.
      FIAT MAREA - 1997г 1.6 16V elx

      Коментар


        #78
        Мерси за изчерпателните отговори на всички...Днес намерих такива филтри дето се слагат само на пищялките, само дето трябва да се бръкна с 17 евро .. ще поизчакам може да намеря и с вградени....или накрая ще пробвам каквото вие ми казахте
        FIAT BRAVO 1.6 16V

        Коментар


          #79
          Сори за грешката ама малко бързах.А за пищялки - гледах едни май бяха 8-10 лв комплекта заедно със плстмасова решетчица - те си имат филтър вътре (опаковани са заедно в прозрачна пластмаса) - махш решеткит, монтирах на твоите места и бегай.
          Alfa Romeo 147 1,6 ts, 2002 и то само на бензин...
          Alfa Romeo 159 SW ti, 2,4JTDm, Nero carbonio.
          ..т'ва е Алфа,последното което губиш е надежда...

          Коментар


            #80
            Yavor написа:
            Сори за грешката ама малко бързах.А за пищялки - гледах едни май бяха 8-10 лв комплекта заедно със плстмасова решетчица - те си имат филтър вътре (опаковани са заедно в прозрачна пластмаса) - махш решеткит, монтирах на твоите места и бегай.
            Имам такива и да ти кажа за 6лв/толкова ги взех/ си вършат чудесно работата

            Коментар


              #81
              Alexius написа:
              Имам такива и да ти кажа за 6лв/толкова ги взех/ си вършат чудесно работата
              Абе те тия от 6 лв. в магазините за левче са по 1.50 лв. абсолютно същите са,в същата опаковка :D .И даже и свирят....
              SKODA 105L '78
              PUNTO 1.2 MPI ELX '94
              FIAT 126p '89
              TEMPRA 1.6 i.e.SX '91
              GRANDE PUNTO 1.2 '06

              Коментар


                #82
                фиатката си я купих с магнат класик 204 във вратите и пищялки в колонките, сложих 2 за обем отзад в пластмасите (смъкнах ги от от нечие домашно кино с изгоряло стъпало и паснаха точно по размер) подариха ми една пасивна туба не съм я поглеждал още кво е и що е то на харизан кон зъбите не се гледат и напазарувах тая айва хареса ми като дизайн и има вход за емпетрътка сега е най-гадния момент с усилвателчето детско ноооо ще почака предпочитам да я обуя

                Коментар


                  #83
                  Аз вече си поръчах да ми докарат едни пищялки део много нещо ги хвалят..110 W RMS с филтърче за 12 лв. Ще споделя мнение като дойдат..
                  FIAT BRAVO 1.6 16V

                  Коментар


                    #84
                    Говори в марки и цифри
                    Alles in Ordnung

                    Коментар


                      #85
                      Да подновя темата направих си коледен подарък Марката е "Innovatek" (Made in somewhere on east), цената е 240лв Кучето е DVD/VCD/MP3/CD... и т.н. плеър..Спецификацията му е:Захранване: 14.4 волта - постоянно напрежениеСъпротивление на товара: 4 омаМаксимална изходна мощност: 60W x 4 (т.е. реалната е 10на пъти по-малка - трик както при всички марки)Тон контрол: +- 8 dB (Bass 100 Hz, Treble 10 KHz)Тегло: 1.75кгПоддържани дискове: DVD, VCD 1.0/1.1/2.0/3.0, MP4, MP3, CD, CD-R, CD-RW, PICTURE-CDВидео система: AUTO/PAL/NTSCВидео съотношение: 4:3 letter box и 4:3 Pan ScanХоризонтална резолюция: 500Честотна лента: 20 до 20KHzS/N: 85 dBРазделяне на каналите: 80 dBИма още не ме домързя да ги напиша... 85 dB е средна хубост за S/N, макар, че повече от 90-92 dB човек много-много трудно може да различи. Имайки в предвид, че няма да слагам усилвател (25W /240 пикова/ реална мощност са напълно достатъчни за моя вкус), както и няма да слагам subwoofer всичко ми изглежда наред
                      Прикачени файлове
                      FIAT Marea 1.9 JTD HLX

                      Коментар


                        #86
                        още малко снимки :D
                        Прикачени файлове
                        FIAT Marea 1.9 JTD HLX

                        Коментар


                          #87
                          Вчера си взех ножото Sony CDX 2250S-240 лв от Техномаркет. Надмина очакванията ми при тази цена.Много съм доволен.
                          COUPE 1.8 16V
                          Volvo XC90 T6

                          Коментар


                            #88
                            perlsite написа:
                            още малко снимки :D
                            използвали са дизайнът на ALPINE

                            Коментар


                              #89
                              pugsy написа:
                              използвали са дизайнът на ALPINE
                              Точно така Идеята ми е, по някакъв начин да разбера какъв метод на кодиране има IR дистанционното.. ако е точно както е на Alpine мога да си закупя готово устройство за управление на плеъра от волана... ако ли не, ще трябва да се прави (или преправя)...
                              FIAT Marea 1.9 JTD HLX

                              Коментар

                              Working...
                              X