Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Фиат Стило 1,9 жтд - съвет преди покупка?

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Фиат Стило 1,9 жтд - съвет преди покупка?

    Здравейте колеги , искам да направя едно запитване към Вас . Нов съм във форума така че моля , щадете ме хахах Искам съвет за покупката на фиат стило след 2002ра , дизелов двигател , купе с климатроник и ако има опция навигация би било прекрасно Дайте ми съвет какво да гледам при огледите на автомобили ,какво да питам и каде евентуално да направя диагностика , а ако някой има директна оферта за такава кола би било прекрасно . Благодаря !

    #2
    Re: Фият Стило 1,9 жтд съвет ?

    petkanov89 написа:
    Здравейте колеги , искам да направя едно запитване към Вас . Нов съм във форума така че моля , щадете ме хахах Искам съвет за покупката на фиат стило след 2002ра , дизелов двигател , купе с климатроник и ако има опция навигация би било прекрасно Дайте ми съвет какво да гледам при огледите на автомобили ,какво да питам и каде евентуално да направя диагностика , а ако някой има директна оферта за такава кола би било прекрасно . Благодаря !
    1. Препоръчително е да е след 2004г....особено, ако набараш Multijet 140 2. Навигацията няма да ти върши почти никаква работа освен да си пускаш МР3-ки и да лъжеш мацките с нея...нещо което го може и стандартния оригинален МР3 плеър...3. Гледай да има някой покрай теб с компютър и кабел за диагностика..4. Доста четене по форумите ще спести 90% от въпросите които ще имаш след покупката и ще ти помогне да избереш по-добрата за теб кола..5. Гледай да има код карта и два ключа, че 1 нов ключ отива от 150-200лв...и това без код карта...тя отделно е минимум 60-70лв... Успех!
    Renault Megane 1.5dci 110hp. 12г.
    BMW G20 320d xDrive 190hp. 2019г.
    BMW X3 2.0d xDrive 177hp '09г. Ех.

    Коментар


      #3
      ако ще купуваш стило ,търси след средата на 2004 или 2005г.тогава са вече с опелско окачване и всички недостатъци по електрониката са вече преодолени.успех с избора

      Коментар


        #4
        ivel написа:
        ако ще купуваш стило ,търси след средата на 2004 или 2005г.тогава са вече с опелско окачване и всички недостатъци по електрониката са вече преодолени.успех с избора
        и аз към този вариант съм се ориентирал , дори имам 2 предложения на цени около 5000лв

        Коментар


          #5
          http://www.autoscout24.it/Details.aspx?id=225835313&cd=634922776160000000&as rc=st|fs мисля това да е колата , сега остава само да намеря кой да ходи да ми я докара

          Коментар


            #6
            Ако пробваш и в търсачката, има известен брой теми, в които се коментират въпросите, които задаваш. Иначе - добър избор (линка).

            Коментар


              #7
              Re: Фият Стило 1,9 жтд съвет ?

              kiselo написа:
              petkanov89 написа:
              Здравейте колеги , искам да направя едно запитване към Вас . Нов съм във форума така че моля , щадете ме хахах Искам съвет за покупката на фиат стило след 2002ра , дизелов двигател , купе с климатроник и ако има опция навигация би било прекрасно Дайте ми съвет какво да гледам при огледите на автомобили ,какво да питам и каде евентуално да направя диагностика , а ако някой има директна оферта за такава кола би било прекрасно . Благодаря !
              1. Препоръчително е да е след 2004г....особено, ако набараш Multijet 140 2. Навигацията няма да ти върши почти никаква работа освен да си пускаш МР3-ки и да лъжеш мацките с нея...нещо което го може и стандартния оригинален МР3 плеър...3. Гледай да има някой покрай теб с компютър и кабел за диагностика..4. Доста четене по форумите ще спести 90% от въпросите които ще имаш след покупката и ще ти помогне да избереш по-добрата за теб кола..5. Гледай да има код карта и два ключа, че 1 нов ключ отива от 150-200лв...и това без код карта...тя отделно е минимум 60-70лв... Успех!
              Точка 1 е и правилна и леко подвеждаща.Мултиджета автоматично говори за налична ламбда сонда и ФАП филтър, а това са 500-600лв назаде Най-добре 2004 края ама jtd115 или jtd120
              F9Q750 @ 151hp/332.2Nm

              Коментар

              Working...
              X