Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Проблем със запалването.

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    Някой може ли да ми каже дали бендиксите на 1.4/1.6/1.8 и 2.0 са идентични? Ползвах търсачката и гугъл. Излезе ми само за JTD и 1.6 мисля и казаха, че трябвало да се преправя.
    Fiat Bravo HGT 1997, 147 h.p. - LPG BRC - My first love <3

    Коментар


      #17
      Ако знаеш в какъв филм се вкарваш с това търсене, ама щом имаш желание и нерви, успех. Ако ти е от полза за моята 1.6 16V по моргите преди да рухна психически видях различни стартери от същият модел, но не и като моят точно. Търси по оригиналният номер. Примерно броят на зъбите е различен. Аз лично видях с 8, 9 и 12 зъба. В някои морги твърдяха, че всички стават и майстора да ходи да си изтрещи главата в някоя стена, ако каже, че не става... е хубаво, ама той се оказа прав и при проба маховика отнесе единият стартер като куцо пиле домат, на което този от моргата само преглътна тежко и върна парите... луда работа е. Колко по-евтино ще ти излези стар или ремонт отколкото нов?
      The box said "Requires Windows 98 or better", so I installed Linux
      Marea SW 2400 JTD CF2 136CV 100KW "HLX-TOUR DE FRANCE"
      Ex: Brava 1.6 ELX 16V 103 hps '98 LPG Atiker + LC Romano

      Коментар


        #18
        Ясно, предималко звъннах в 1 магазин за авточасти. Нов бендикс е "20-тина лева", както ми казаха по телефона. Утре като ми свалят стартера и ми кажат номера ще звънан да видя дали го имат в наличност и направо нов бендикс ще взема.
        Fiat Bravo HGT 1997, 147 h.p. - LPG BRC - My first love <3

        Коментар


          #19
          vladrak написа:
          Ясно, предималко звъннах в 1 магазин за авточасти. Нов бендикс е "20-тина лева", както ми казаха по телефона. Утре като ми свалят стартера и ми кажат номера ще звънан да видя дали го имат в наличност и направо нов бендикс ще взема.
          Алелуя
          Кара FIAT BRAVO 1,8/16V GT99. ГИ ФОБОС
          (\\\)[___////___](\\\) R.I.P. моя любов.
          Алфа 147 1.9 mjtd няква дукати история. Абсолютен саждо-генератор.

          Коментар

          Working...
          X