Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

каква газова да си сложа...?

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    каква газова да си сложа...?

    Каква газова да си сложа на Фиат Пунто 1.1 моноинжекцион 96г.? Моля дайте съвет и препоръчайте някой сервиз Благодаря предварително!
    Не пръскайте пари, пръскайте парфюми!
    www.fragrance-shop.hit.bg

    #2
    ти си лесен с тая моноинжекция, тръгваш от Орион по посока надлез Надежда, и завиваш първата вдясно на ОМЗ-то, след като завиеш след 50тина метра от дясно ще видиш газостанция и сервиз, работят с Ловато
    ex Fiat Bravo GT

    Коментар


      #3
      Айде и аз да споделя ....Говорих с двама майстори. Моята кола обаче е пълна инжекция.Единия ми каза - нема проблеми, стандартна система даже нема нужда от емулатор.Обаче другия ми показа в каталога на компютъра, по модел , по двигател, вади ти пидиефа и ти показва кое къде и как го дават по спецификации. Там ясно се видя че емулатор се слага.Та избрах си този с емулатора, сервиза е на пазара за коли в Горубляне както ми казаха зад ресторант Асос. Понеже ми го похвалиха човека та за това припнах там.Ако някой знае някаква причина да НЕ си правя колата при него, моля нека сподели сега (виж датата), или вовеки да замълчи .... Щото утре май ще я правя.Поздрави на всички!
      Tipo, 1,8 DOHC, 105 hp

      Коментар


        #4
        А какви пари?

        А ориентировъчно колко струва газовата уредба за която говорите, и каква е разликата при пълна инжекция и при моно?

        Коментар


          #5
          Re: А какви пари?

          KKK написа:
          А ориентировъчно колко струва газовата уредба за която говорите, и каква е разликата при пълна инжекция и при моно?
          Да, сега забелязах че нищо не съм казал за цената. Значи, без амулатор за инжектори, стандартна излиза за около 450 лева.С емулатора - 550 лева.Дето се вика - много , но с нежелание.
          Tipo, 1,8 DOHC, 105 hp

          Коментар


            #6
            :D :D :D С емулатора разбира се е правилното решение.Аз обаче сън с ръчен превключвател-ей така,ако нещо се прецака газта,да си мина на бензинче,а не да се чудя и мая как да си включа на бензин при евентуален проблем!
            SKODA 105L '78
            PUNTO 1.2 MPI ELX '94
            FIAT 126p '89
            TEMPRA 1.6 i.e.SX '91
            GRANDE PUNTO 1.2 '06

            Коментар


              #7
              damianoff написа:
              :D :D :D С емулатора разбира се е правилното решение.Аз обаче сън с ръчен превключвател-ей така,ако нещо се прецака газта,да си мина на бензинче,а не да се чудя и мая как да си включа на бензин при евентуален проблем!
              Веднага споделям.При мен вклюването на газ става автоматично по обороти.Обаче има превключвател, ако искащ само на бензин, и тогава газта не се включва. Има превклювател за положение при което нещо не пали с бензина, повреда или каквото и да е, може да се пробва да се пали само на газ.
              Tipo, 1,8 DOHC, 105 hp

              Коментар


                #8
                Re: А какви пари?

                KKK написа:
                А ориентировъчно колко струва газовата уредба за която говорите, и каква е разликата при пълна инжекция и при моно?
                за моноинжекция около 350 лв

                Коментар


                  #9
                  Аз си сложих старгаз.Но се има на предвид ,че аз съм с карбуратор.Ама на последък хич не ми харева как работи,при добри майстори я карах ама нещо немогат да я нагласът .Препоръчвам ти да отидеш в сервиза на ловато.
                  FIAT TIPO 1,6

                  Коментар

                  Working...
                  X