Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Консултация за цената на Марея

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Консултация за цената на Марея

    Колеги, искам да попитам как звучи цена от 6800-7000 лв за фият марея 2.4 ЖТД 99 година? километрите били 150 хиляди, но хич не ми се вярва . Благодаря предварително за отговорите
    _______
    146 JTD

    #2
    Re: Консултация за цената на Марея

    trustworthy написа:
    Колеги, искам да попитам как звучи цена от 6800-7000 лв за фият марея 2.4 ЖТД 99 година? километрите били 150 хиляди, но хич не ми се вярва . Благодаря предварително за отговорите
    Да, изминатия пробег ОПРЕДЕЛЕНО не е за вярване,но ако общото техническо състояние на колата е добро го вземай.Тази преценка все-пак трябва да е на компетенти хора или сервиз.Във форума е писано доста, въоръжи се с търпение и чети!Успех!
    SUZUKI SX 4/1.9 DDiS, 120 кс/8V, 4X4

    Коментар


      #3
      Re: Консултация за цената на Марея

      trustworthy написа:
      Колеги, искам да попитам как звучи цена от 6800-7000 лв за фият марея 2.4 ЖТД 99 година? километрите били 150 хиляди, но хич не ми се вярва . Благодаря предварително за отговорите
      Ако си сигурен, че е ЖТД даже парите са и супер малко.Аз си търся такава и ако не я вземеш, кажи къде е ако мога и аз да и метна едно око :P
      A20DTH ЖТД ама не баш
      1NZ−FXE ; 182A8.000 Брава
      Х... 330XD, Мултипла, Мареа, Либра, Пунто; 166; Брава; 146; Тема; 145; Типо; Панда

      Коментар


        #4
        Marea - Варна

        Здравей колега !Преди седмица купих Марея от автокъща във Варна за 6200 лв. - 1,6/16 V ELX - 119 000 km. - 98 г., почти без драскотина по купето. Бях обикалял 10 дена по авоткъщите и по-добра кола от тази не видях. Мисля, че предложената ти цена не е висока, но знаеш, че не е зле да се попазариш, все пак това си ни е в стила Може пък да сепестиш някой лев за смяната на масла, филтри и ремъци Желая ти успех и да почерпиш ако станеш един от семейството !
        FIAT Marea ELX 1.6/16 V '98

        Коментар


          #5
          Цената е добра, да не кажа ниска! Ако пък има и някои глезотиики, като климатик/климатроник си е направо безумно евтино!
          Frontera Sport, X20SE март 1998

          Коментар


            #6
            Евтинджос от всякъде си е. Сложи ги поне 250 000 км. Виж как е двигателя? Пуши ли много отзад като й дадеш ряз? Със сигурност имам някаква уловка. Снощи търсих Брава JTD в мобиле.де - почват някъде от 2400 до 4000 Евро. Иначе си отговарят на стандарт Евро 2.

            Коментар


              #7
              doofiat написа:
              Евтинджос от всякъде си е. Сложи ги поне 250 000 км. Виж как е двигателя? Пуши ли много отзад като й дадеш ряз? Със сигурност имам някаква уловка. Снощи търсих Брава JTD в мобиле.де - почват някъде от 2400 до 4000 Евро. Иначе си отговарят на стандарт Евро 2.
              Е не е сигурно че ще има уловка !!! Не го плаши човека! Супер е цената! закарай я на диагностика в супер дизел сервиза и също от собственик или от авто къща я взимаш?
              Jeep Grand Cherokee 3.1TDI
              Fiat Bravo GT 1,9 JTD 105к.с. 2000г.

              Коментар


                #8
                Зная, че в Мареа саме 2,4 има специфически моменти в смена на сцеплението
                Жди меня и я вернусь!... Только очень жди!

                Коментар


                  #9
                  Благодаря на всички за отговорите. Колата не беше за мен, а за мой колега. Аз вече съм в ’братството’, както се изрази Yoda, с една 146 ЖТД . Иначе този фиат го огледахме и дори го покарахме и всичко си изглеждаше супер. Имаше дори дистанционно на волана за радиото и изход за сиди-чейнджър. Когато дойде време да я водим на диагностика обаче, собственикът се покри и колата не я видяхме повече Обявата беше частна.
                  _______
                  146 JTD

                  Коментар

                  Working...
                  X