Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Забавено влизане вьв форума...

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Забавено влизане вьв форума...

    От 2 дни влизането ми вьв форума е бавно като болид на "MINARDI, та понякога даже трьгва на "задна". Може ли причината да е нещо от форума?

    #2
    и при мен е така
    Fiat Brava 1.9 TD 100

    Коментар


      #3
      Хора, дайте да намерим решение на проблема, при всички е така, факт е, че за два дни има не повече от 4-5 мнения, което е точно поради тази причина. Митко отдавна писа, че се търси безплатен хостинг, нека който се занимава и има възможност да намери решение да казва, така е просто мъка за всички нас.

      Коментар


        #4
        Направо си е цяла мъка да влезе човек във форума,а пък камо ли да реши да напише нещо
        SKODA 105L '78
        PUNTO 1.2 MPI ELX '94
        FIAT 126p '89
        TEMPRA 1.6 i.e.SX '91
        GRANDE PUNTO 1.2 '06

        Коментар


          #5
          решението

          Предлагам радикално решение:Ще намери ли някой смелост да отиде в "Ауто Италия" Тел: 02 976 80 88 976 80 80Факс: 02 971 82 20e-mail: office@autoitalia.bgwww.fiat.fiatbulgaria.comБул.Цариградско шосе № 149, Х-л ЕКСПОи дапопита дали биха спонсорирали "хостинг-а" на сайта?Ако ви мързи и ви е страх, ще взема аз да звънна няколко телефона, но си мисля че е по-редно да е някой който е пряко свързан с поддръжката на сайта.Мисля че при всички пари които се дават за реклама, едва ли ще е някакъв непреодолим проблем за официалния вносител на ФИАТ да се намерят 50 лева на месец за свестен "хостинг" с "php", "mysql", "cgi" и там каквото е нужно.Познавам собственика на "София САТ" и мога да го поразпитам колко пари ще иска за "хостинг"-а, при преференциални условия.Ама хайде някой първо да звънне в Ауто-ИталияЧакам отговора с нетърпение.
          минимум електроника в колата = максимум възможности за "направи си сам" подобрения
          Tipo 1.4 карбуратор 350 000km без ремонт на двигателя. По последни данни-вероятно достоверни, но не 100%, май километрите са 250 000км.

          Коментар


            #6
            Re: решението

            peter написа:
            Предлагам радикално решение:Ще намери ли някой смелост да отиде в "Ауто Италия" Тел: 02 976 80 88 976 80 80Факс: 02 971 82 20e-mail: office@autoitalia.bgwww.fiat.fiatbulgaria.comБул.Цариградско шосе № 149, Х-л ЕКСПОи дапопита дали биха спонсорирали "хостинг-а" на сайта?Ако ви мързи и ви е страх, ще взема аз да звънна няколко телефона, но си мисля че е по-редно да е някой който е пряко свързан с поддръжката на сайта.Мисля че при всички пари които се дават за реклама, едва ли ще е някакъв непреодолим проблем за официалния вносител на ФИАТ да се намерят 50 лева на месец за свестен "хостинг" с "php", "mysql", "cgi" и там каквото е нужно.Познавам собственика на "София САТ" и мога да го поразпитам колко пари ще иска за "хостинг"-а, при преференциални условия.Ама хайде някой първо да звънне в Ауто-ИталияЧакам отговора с нетърпение.
            Eми, най-добре си е с безплатен. Така те споносорират, плащаш...Не знам дали www.free.hit.bgwww.free.bol.bgwww.data.bg Предагат хостинг с име от www.dombg.comДано съм помогнал P.S. При мен понякога зарежда бавно, понякога бързо
            Yellow_Flash_Colorz_PDT_45 Fiat Тempra 09.1990г. 159А2.000 Yellow_Flash_Colorz_PDT_45

            КУПУВАМ: Теглич за Темпра
            КУПУВАМ: Халогени за Фиат Темпра...
            КУПУВАМ: Спортен волан

            http://www.tempra-clube.hit.bg
            http://www.tempras.myfreebb.com

            Коментар


              #7
              Re: решението

              Коментар


                #8
                Ееее,евала :D :D :D Хвърчи вече форумчето и съм пак online :D
                SKODA 105L '78
                PUNTO 1.2 MPI ELX '94
                FIAT 126p '89
                TEMPRA 1.6 i.e.SX '91
                GRANDE PUNTO 1.2 '06

                Коментар


                  #9
                  Така е, сега си е удоволствие отново да се влиза във форума нормално! Благодаря!

                  Коментар


                    #10
                    браво

                    А-а-а, сега е супер. Много бързо се зарежда. Как го постигна?
                    минимум електроника в колата = максимум възможности за "направи си сам" подобрения
                    Tipo 1.4 карбуратор 350 000km без ремонт на двигателя. По последни данни-вероятно достоверни, но не 100%, май километрите са 250 000км.

                    Коментар

                    Working...
                    X