Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

фият пунто 1.2 2001 индикации табло

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    фият пунто 1.2 2001 индикации табло

    колеги в събота капарирах пунтака 1.2 2001 60 кончета след дълъг оглед го харесах и утре през нотариус единствено ме притеснява това че няма оборотомер и скала за температурата на охладителната течност . . . .аиде оборотомера не ми трябва но . . . .нямам скала за да си следя температурата ами май е с някаква светлинна индикация моля някои които има такова пунто с такъв километраж и табло да даде съветето ми го и самото таблоблагодаряГрешен раздел -> ПреместенаМодераторски екип на fiat-bg.org
    Прикачени файлове

    #2
    В консултации по-надолу в разделите, имаше такава тема, колега там питаше за смяна на таблото.Иначе ФИАТ така са решили, така са го направили.
    F9Q750 @ 151hp/332.2Nm

    Коментар


      #3
      emzo написа:
      В консултации по-надолу в разделите, имаше такава тема, колега там питаше за смяна на таблото.Иначе ФИАТ така са решили, така са го направили.
      Не са само ФИАТ така, карах един Нисан Ноут и той така, няма стрелка за температурата, предполагам, че като прегрее светва лампа Може да съм старомоден ама все пак си е важно да знаеш какво става... Иначе по темата, колегите сменят таблото, ама покарай първо така и ако супер те дразни тръгни да сменяш.

      Коментар

      Working...
      X