Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Щеката за маслото?

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Щеката за маслото?

    Днес реших да проверя маслото и проблем! Щеката не иска да влезе до края. Опира някъде и до там. Къде може да е проблема? Не и достигат 2-3см да влезе докраи. Немога да си обясня къде опира. Запалих колата пробвах да я сложа но пак неиска. Ако някой има идея от какво може да е нека нека помогне.

    #2
    Опитайте като я завъртите на 180 градуса или на 90.Може да е изкривена неволно.

    Коментар


      #3
      А ако проблема е в самата щека, виждал съм да ги продават в магазините на "T&N CAR",ул."Оборище" 95 - тел. 943 48 74, Красно.село - 8504405.Успех!
      SUZUKI SX 4/1.9 DDiS, 120 кс/8V, 4X4

      Коментар


        #4
        А възможно ли е да не е от щеката? Къде може да опира?

        Коментар


          #5
          Според мен проблема е в щеката няма друго какво да я спира.Провери и тръбичката в която влиза(ако при теб е с тръбичка разбира се)

          Коментар


            #6
            Да с тръбичка е. То на щеката и няма нищо (видимо). Тя си е гъвкава като "жило". Ба ли му м.......та

            Коментар


              #7
              След като извади щеката и провери нивото веднага ли я вкара или? Някой да не ти е скроил номер Знам за подобни изпълнения.
              Fiat Punto 1.7TD

              Коментар


                #8
                Ами да веднага. Не за номер и дума неможе да става

                Коментар


                  #9
                  На ладите се случва такова нещо. Гуменото уплатнение на щеката се измества нагоре и като я вкараш, стои като не влязла до края.

                  Коментар


                    #10
                    ох намъкнай я. Пробвах с едно жило и то си влиза, а щеката неиска. С триста зора и може би с късмет я намъкнах, но не е както трябва.

                    Коментар

                    Working...
                    X