Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

FIAT DOBLO - за различните модификации

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    FIAT DOBLO - за различните модификации

    Здравейте колеги. имам няколко въпросчета за Фиат Добло, че напоследък доста ми харесва и оставя назад мерака ми за Мултипла... В един сайт четох, че се срещали "преправени" Фиат Добло от товарни - на пътнически. Това нинак не било препоръчително за закупуване, имало проблем с безопасността и пр. Въпросът ми е, може ли да се познае едно такова "творение" по външни белези? Освен това, виждам, че пътническите версии са с два вида врати отзад - цяла, която се вдига нагоре и две отделни, които се отварят назад, както в каубойски бар! :D От какво зависи разликата в задната врата? Свързано ли е с нивото на оборудване? Може ли това да има връзка с преправена товарна версия в пътническа версия?Други модели имат странични стъкла чак до задната врата, а на някои модификации стигат само до задните седалки. Това от какво зависи? Бих се радвал да чуя отново и актуални коментари на собствениците за модела. Във форума има такива теми, но повчето са от преди доста време. Аз лично имам интерес към моделите от 2002 - 2005 г... главно по финансови съображения.

    #2
    ако ще купуваш добло гледай да е мултиджет

    Коментар


      #3
      ivel написа:
      ако ще купуваш добло гледай да е мултиджет
      Ще ми се колега, но засега, цената на 1,9 мултиджета надхвърля възможностите ми. За 1,3 пък нямам никаква информация...

      Коментар


        #4
        Ако е до 2-3 год. става след това всичко се разпада
        И да знаете!!!За всичко е виновна твърдата вода

        Коментар


          #5
          бащами преди 5 години купи доло 1.2 2001ва доста запазено без никакви забележки и го карахме една година освен датчика за температура на охладителната течност друго нищо не сме сменяли, с доста добри впечатления останах от него, обаче моторът му е доста слабичък за това купе, но е железен и не гори много извънградско около 5 с нормално каране.

          Коментар

          Working...
          X