Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Моля за ПОМОЩ и Мнение

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Моля за ПОМОЩ и Мнение

    Здравейте колеги смених си радиото на колата като я взех беше със Cd changer но го махнах и си взех радио но ми остана една грозна дупка в конзолата на таблото Дайте идеи какво да сложа на отвора капак някакъв но ми се иска да си го направя жабка ИДЕИ Yellow_Flash_Colorz_PDT_37 Yellow_Flash_Colorz_PDT_32 Yellow_Flash_Colorz_PDT_49
    Fiat Punto 1.2 16v 2003g.

    #2
    Re: Моля за ПОМОЩ и Мнение

    martossss написа:
    Здравейте колеги смених си радиото на колата като я взех беше със Cd changer но го махнах и си взех радио но ми остана една грозна дупка в конзолата на таблото Дайте идеи какво да сложа на отвора капак някакъв но ми се иска да си го направя жабка ИДЕИ Yellow_Flash_Colorz_PDT_37 Yellow_Flash_Colorz_PDT_32 Yellow_Flash_Colorz_PDT_49
    смени си пласмасата с такава от обикновенно (не спортинг или ХДЖТ)там ще ти е пепелника а на мястото на пепелника ще имаш поставки за чашки
    Шофирай разумно, на пътя не си сам.
    Fiat Stilo Dynamic 1.6 16V 103hp Grigio Sassi
    Mercedes-Benz ACTROS 4141 - The big BOSS :D
    Forever in my heart: Fiat Punto II ELX 1.2i 60к ; MAN TGA 33.360 Blue Bird

    Коментар


      #3
      Re: Моля за ПОМОЩ и Мнение

      todorshalev написа:
      martossss написа:
      Здравейте колеги смених си радиото на колата като я взех беше със Cd changer но го махнах и си взех радио но ми остана една грозна дупка в конзолата на таблото Дайте идеи какво да сложа на отвора капак някакъв но ми се иска да си го направя жабка ИДЕИ Yellow_Flash_Colorz_PDT_37 Yellow_Flash_Colorz_PDT_32 Yellow_Flash_Colorz_PDT_49
      смени си пласмасата с такава от обикновенно (не спортинг или ХДЖТ)там ще ти е пепелника а на мястото на пепелника ще имаш поставки за чашки
      Да взех си такова но това е че приятелката ми кара Пунтото и не иска да сменям Барчето и сега искам да запуша дупката някак си
      Fiat Punto 1.2 16v 2003g.

      Коментар


        #4
        вземи от тези пластмасите за на мястото на касетофон дето се слагат, може и да си поставиш някакви уреди на това място.

        Коментар


          #5
          кола

          Аз на празното място на усилвателя съм сложиш един капак /обикновена пластмаса / и на него има волт метър + светодиоди за мигачи + аларма иначе продават оригинално като отвор за документи
          КЛЮЧАРА е тук – https://goo.gl/maps/GvEGbSeq7nk
          Пунто http://www.punto.mysteria.cz/puntoMk1/schema7.htm
          http://www.autoinfo24.ru/rukovodstva.../inomarki/fiat

          Коментар


            #6
            Re: кола

            kluchar написа:
            Аз на празното място на усилвателя съм сложиш един капак /обикновена пластмаса / и на него има волт метър + светодиоди за мигачи + аларма иначе продават оригинално като отвор за документи
            Да такова за документи би ми свършило прекрасна работа знаеш ли къде ги продават ?
            Fiat Punto 1.2 16v 2003g.

            Коментар

            Working...
            X