Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

A92 вместо А95

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    Момче според мен между А92 и А95 в OMV няма разлика, казвам ти го от личен опит, изследвай го ако искаш

    Коментар


      #17
      werti написа:
      Момче според мен между А92 и А95 в OMV няма разлика
      Как си стигнал до този извод ,интересно ще ми бъде да споделиш,да не би да имаш уред за измерване на октановото число на бензина или нещо подобно

      Коментар


        #18
        Там нафта продават ли? Какво и е качеството?

        Коментар


          #19
          ФЕРАРИСТ написа:
          Между другото някой знае ли друга подобна "нелегална бензиностанция" като оная в Подуяне, под моста дето се пада.....вчера напълних пак догоре, 95, за 1,54 литъра, все оттам пълня, тествал съм бенза че е чист 95, съмнения нямам, но нещо много далече ми се пада, пък и това е нещо за което мисля че е добре да се знае.........
          Тая бензиностанция я ползвам от близо година и половина. Когато мога да сипя за повече кинти, задължително е оттам, защото живея в Борово и не си струва пътя до там, ако ще сипвам за 20 лева. Обаче бензина наистина си струва, мисля че е най малко "95 +" , а може и да е 98 ( ) - не знам обаче скромната ми кола се чувства много добре с него.
          doofiat написа:
          Там нафта продават ли? Какво и е качеството?
          Да, продават и нафта, всъщност има само две "колонки" - за бензин и за нафта. Няма октанови числа, няма дявол. От познати знам че и нафтата им е читава.С две думи е интересно да се види какви коли пълнят там - от пълни трошки до бая лъскави возила.
          ::::: Fiat Punto 1.2 ELX 188A4.000 :::::
          ::::: Subaru Impreza III Hatchback 2.0R-MT EJ204 :::::
          ::::: (ex) Lancia Dedra 1.8 16V LS SW 182A2.000 :::::

          Коментар


            #20
            Да значи не е тая. Там имаше ена друга такава, но е доста кофти бензина, близо е до стадиона.Тази ще взема да я пробвам. Така или иначе ходя до там.
            Сега Фруктиера в БГ и Додж навън
            Карал Типо 1.6 75 ->Пунто 1.2 75->Браво 1.9Д->Стило 1.9 JTD

            Коментар


              #21
              И аз там зареждах преди година за около месец, докато сложа газовата. Венъж питах момчето "какъв е бензина" и отговора му беше "днес е 98"....Колата си вървеше на пушка, ядове никакви.
              Alfa Romeo 159 1.9 JTDM'07
              Fiat Linea 1.3 Multijet'08
              Fiat Doblo 1.9 (товарно магаренце)
              http://forum.fiat-bg.org

              Коментар


                #22
                Абе 98 не е, но съм доволен и 95 да е на тая цена, все пак винаги е с по 10- 15 стотинки по евтин, а като натряскам догоре и разликата е значителна....
                Alfa 156 2.0 TS
                Alfa 156 20VTurbo
                Fiat Coupe 2.0 20VTurbo
                Locost TF1 3.0V6

                Коментар


                  #23
                  Пречи само око е оловен щото прее*ава ламбда сондата. Ако е безоловен - даже по-лесно ще се възпламенява и с малко добавки ще държи и по-стабилни обороти. Всичко това обаче е за сметка на разхода заради ниския октан. Производителя не го препоръчва на Бравата например щотото гаранция е оловен повечето, ако не е опоменато обратното. Питах един бензинджия кво е това А92Н и той вика - квото насякъде - обозначение, че е безоловен - така, че е въпрос на вяра в митове и добронамереност на търговците на едро у нас.
                  Брава 1,6 16V; Джанти 16-ки - по договаряне - 4 бр.:
                  http://forum.fiat-bg.org/viewtopic.php?t=88126

                  Коментар

                  Working...
                  X