Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

помощ къде е табелката с цвета на боята

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    помощ къде е табелката с цвета на боята

    привет на всички имам един въпрос имам пунто 1.9 jtd 2001г онзи ден го ожулих и немога да намеря къде е табелката с цвета на боята и от къде да си намеря литература за модела

    #2
    Май е на капака на багажника отвътрешната страна под кората!!
    Jeep Grand Cherokee 3.1TDI
    Fiat Bravo GT 1,9 JTD 105к.с. 2000г.

    Коментар


      #3
      трябва да е или както каза колегата от вътрешната страна на капака на багажника, или от вътрешната страна на капака на резервоара...
      Drive Like HeLL To See HaveN

      Коментар


        #4
        дай си VINa (номера на рамата) и ще ти кажа кой ти е цвета.
        "Светлината си въобразява,че се движи по-бързо от всичко друго,но бърка.Колкото и да припира,открива,че мракът е стигнал пръв и вече я чака."-Т.Пратчет
        (Fiat 131 ABARTH 103 kW, Aprilia Tuono RSV 1000)

        Коментар


          #5
          на мен ми е на багажника от вътрешната страна....мисля ,че на всички е там

          Коментар


            #6
            мдам... там се намира... като го отвориш и погледнеш нагоре - до ключалкатаДругото място където пише, мисля, е e-Per.
            FIAT Brava 1.4 SX CLIMA [09/1998]

            Коментар


              #7
              Има и нещо друго,аз като се размазах челно,после не знаеха какъв е този цвят маисторите....пише ми "green stone"и те гледаха като индянци най добре отиди някъде където има RAL система и го сравни,на "Симеон" има такъв магазин за тониране на автобои

              Коментар


                #8
                По принцип табелката с номера на цвета на колата е залепена върху кората в багажника.

                Коментар

                Working...
                X