Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Загуба на антифриз?

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #31
    Когато от никаде не тече а се губи по малко какво остава да минава през някой цилиндър.Начална фаза на издухване на гарнитура.
    Fiat Stilo 1,9 jtd 115.Audi A4 AFN 110.Astra GTC 19 DTH 150 HP

    Коментар


      #32
      За съжаление не успях нищо да огледам,защото заваля сняг и всичко се намокри.Ще чакам по добро време и да текне като хората,за да се види.

      Коментар


        #33
        Доколкото схващам това дето пишеш е не че ти се губи антифриза, а когато е студена колата той ти е на минимум, а като загрее е на максимум . Щом не доливаш значи не се губи .
        Фиат Панда 1.2 2006година
        Синджира си идва ,а козата я няма...

        Коментар


          #34
          Коцев,губи се приятелю,доливам,но по малко.Като е в покой няма проблем,само като работи и изчезва по малко,което ме подтиква да обвиня водната помпа,но ще се чака да се затопли.

          Коментар


            #35
            В такъв случай имаш проблем тогава и трябва да се огледа хубаво .Виж дали не се вдига нивото на маслото по пръчката че тогава ще стане лошо ако влиза при маслото .
            Фиат Панда 1.2 2006година
            Синджира си идва ,а козата я няма...

            Коментар


              #36
              Три дни нивото не мърда,карана само градско общо 60-тина км.Най вероятно е имала въздух,поне така ми се иска.Засега се разминавам,но ще наблюдавам.

              Коментар


                #37
                загуба на антифриз

                Здравейте! Доста често взе да ми се налага да доливам антифриз и забелязах,че се събира под стелката на шофьорското място. Няма течове колата -оглеждал съм я няколко пъти.Ако някой знае на какво се дължи моля за помощ. Четох във форума ,че може да има разни течове на вода ,но моето е антифриза който ми се губи -не е вода.

                Коментар


                  #38
                  Провери радиаторчето на парното
                  FIAT MAREA 1.6 16V Weekend 99

                  Коментар

                  Working...
                  X