Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Проблем с предното стъкло

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Проблем с предното стъкло

    Колеги , предното стъкло ми е почти постоянно изпотено особено сега като стана по-влажно времето и странното е че не е точно изпотено ами е нещо като мазно и винаги като го избърша е адски мръсно . От какво може да е това и какво трябва да се смени или и аз не знам какво, за да се оправи , защото е много неприятно особено вечер размазва светлините от колите и почти нищо не се вижда .Колата е Фиат Пунто без климатик. Благодаря предварително
    Слагайте си коланите

    #2
    Темата е разисквана многократно,само че повече за Браво/а...1.Провери клапата за външен/вътрешен въздух-щом си без климатик,трябва да се командва с жило.2.Омазняването най-вероятно е от пропускащо радиаторче на парното...провери го за течове-кожуха на парното-най-отдолу.
    Ex. Grande Punto Driver

    Коментар


      #3
      vesko.t написа:
      Темата е разисквана многократно,само че повече за Браво/а...1.Провери клапата за външен/вътрешен въздух-щом си без климатик,трябва да се командва с жило.2.Омазняването най-вероятно е от пропускащо радиаторче на парното...провери го за течове-кожуха на парното-най-отдолу.
      Колеги и аз го имам проблема с изпотяването на предното стъкло на Брава, само че моята клапа си работи.Възможно ли е да се получава това изпотяване от липсата на поленов филтър и Бравите без клима, имат ли изобщо такъв?

      Коментар


        #4
        Намажете стъклото с Нигрин и няма да имате проблеми! Продава се във всички магазини за авто-аксесоари и в Практикер !
        Jeep Grand Cherokee 3.1TDI
        Fiat Bravo GT 1,9 JTD 105к.с. 2000г.

        Коментар


          #5
          При мен беше от филтара на клапата.Нямше го и като сложих се оправи

          Коментар


            #6
            Смених поленовият филтър и пак леко се запотява. По голям ефект имаше когато папръсках стъклата отвътре с накакъв спрей.
            BRAVA 1,4 12V
            Nissan Navara

            Коментар


              #7
              Пуснато на: Сря Ное 09, 2005 2:47 pm Открих едно добро и евтино спрейче, 3,79 лв. струва в ХИТ Младост. На фирмата StacPlastic, Antiappannante Spray Line. С жълта капачка, надолу е сиво, основата оранжева, 200мл. Върши страхотна работа, вчера напръсках стъклата, предното и задното, страхотен ефект, просто не е истина... Даже нарочно затворих клапата за външния въздух за известно време и пуснах яко парното, с 4 човека, дишащи в колата, стъклата не се запотиха, външната температура беше 6 гр. Гениално е, направо не е за вярване За повече четене ето тук:http://www.fiat-bg.org/forum/search.php?mode=results
              Фиат Панда 1.2 2006година
              Синджира си идва ,а козата я няма...

              Коментар

              Working...
              X