Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Фиат Стило Мултивагон? съвети-коментари-забележки

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Фиат Стило Мултивагон? съвети-коментари-забележки

    Здравейте интересувам се(да закупя) от отзиви за Фиат Стило Мултивагон (дизел) някакви отзиви, разходи(консумативи), забележки и всичко което може да ме посъветватеБлагодаряАлександър
    Мареа 100 ТД

    #2
    колега аз притежавам такова чудо мога да ти кажа че до момента съм сменил 4 подгревни свещи и има нужда от смяна на термостат но за сега съм с алтернатива от рено 5 като цяло съм доволен не съм имал ядове дразни ме само зимното скърцане на пластмаси което през лятото изчезва разхода е приличен извън града е 4.5 5.0 л.на сто в града почти не карам това е по показания на борда возията е супер тези коли по принцип имат много критици но лично аз съм доволен иначе обслужването излиза около 400 лв с маисторлъка поне на мен ми взеха толкова в ямбол ако имаш въпроси пиши жалко че си от софия иначе можеше да се видим :P
    STILO JTD

    Коментар


      #3
      За мен тази кола имаше само две добри неща-двигател и много оптимален фургон(багажник).Зависи какво очакваш от колата и какво означава за теб добра кола. Чупи се и е много лигава на пътя.
      AR 159 Ti 2,4 mJTD 210 h.p.
      HONDA Accord tourer 2.2 i-DTEC Type S 180 h.p.
      Kawasaki ER-6n'2012

      Коментар


        #4
        За мен пък водещ е бюджета.За десетина годишен автомобил 5000-5500лв. е добра цена.Естествено зависи на какво ще попаднеш.Пасатът на тези години е двойно.Ако вземеш стило и му сложиш още 5000лв за да достигнеш пасата, мисля че ще се получи нещо по-добро.Возия-след смяна на тампона на двигателя много добра, разход-до 5 извънградско, екстри-доволно много, консумативи-зависи много какви компромиси си готов да направиш.Забележки-за мен основната е вибрациите когато колата е на място, но разбирам че и те могат да се отстранят.С две думи- за човек с неголеми претенции колата е много добра.
        STILO 115 MULTIWAGON 2003

        Коментар


          #5
          ssamm2 написа:
          Забележки-за мен основната е вибрациите когато колата е на място, но разбирам че и те могат да се отстранят.
          Не точно, ама могат да се намалят значително.
          F9Q750 @ 151hp/332.2Nm

          Коментар


            #6
            ssamm2 написа:
            За мен пък водещ е бюджета....С две думи- за човек с неголеми претенции колата е много добра.
            подкрепям колегата + това че съм влюбена в багажника :P карам моята от половин година вечеразход софия - средно 6.5/7 което си зависи доста от къде зареждам разход извън града до 5 (лятото с климатик)негативи - освен шума в купето зимата за сега няма друго което да ме дразни осезаемо :D
            what goes around comes around
            Fiat Stilo 1.9 JTD 115hp -my precious
            Fiat Stilo 1.9 JTD 80hp - in the family
            Fiat Bravo 1.6 16V

            Коментар


              #7
              Доста приличен автомобил от средния клас.
              2008 Fiat Stilo MW 1.9 JTD MultiJet 8V 120hp

              Коментар


                #8
                Стило комби за мен е един от най-конкурентните автомобили в класа си, защото пространството вътре, екстрите, външният вид и цената го правят несравним от колегите си(особено немските). Аз също съм влюбен в багажника, но и в динамиката и управлението му. Има страхотно просторно усещане вътре и може да се товари колкото ти сърце може(е не е бус, но е близо до ван бих казал). Разход - извънградско/градско -5.0/5,8 лятото и 5.5/6,5-7.5 зимата, което в сравнение с други 1.9 common rail-и е доста прилично! Колата е доста стегната и имаш страхотното усещане, че където и да отидеш тя няма да те остави там Аз имах и мареа и стилото е определено с класи напред. Проблемите с моята бройка са основно дребни електрически болежки(основно алтернатора мисля, че е за смяна и единият ксенон не иска да пали всеки път, от първия път), но с тях на страна съм много доволен от колата и бих я препоръчал на всеки, който иска жестоко комби, с много екстри и на добра цена за годините си!

                Коментар


                  #9
                  Аз съм доволен, все пак да чукна на дърво
                  STILO 1,9JTD

                  Коментар

                  Working...
                  X