Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Fian Punto и няколко въпроса около него

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Fian Punto и няколко въпроса около него

    Здравейте,Предварително се извинявам на всичко ако нещо съм объркал раздела или не се изказвам точно. Това е неумишлено, тъй като опитът ми с автомобили е почти никакъв.За какво става въпрос?В момента си търся сносна количка, която да отговаря на следните показатели: цена до 2-3 хил.лв., икономичен двигател, евтина поддръжка, стабилна /малко относително е това/ и най-вече да не ме оставя на пътя. Не съм фен на прекаления лукс и гъзарщина.Спрял съм се конкретно на Фиат и моделчето Пунто. В mobile.bg попаднах на една много сносна количка - 2001, бензин - 1.2 i за 2050 лв. На външен вид няма абс. никакви забележки. Не съм ходил на място да я гледам още.Четох изказвания на потребители от този форум, че наистина колата е добра и много икономична за поддръжка - предно окачване и спирачки са около 200-300 лв.Имам и още един въпрос: Искам да я прехвърля на баба ми, която е инвалид 1ва група. Колко ще струва регистрацията в КАТ и като цяло след това такси за данъци и др. неща?Още един път се извинявам, ако някой е останал раздразнен от това, че не пиша и не се изразявам професионално. Просто моля да ме разберете - изключително бос съм на тема коли OFFTOPIC: Всичките ми приятели казват, че съм луд да си търся италианска кола, но на мен конкретния модел адски много ми допада + това и цветът е син-метал

    #2
    Добре се се насочил, като я гледаш виж режим сити на волана, или дали работят всички цилиндри /може да я метнеш в сервиз на фиат в Търново да я погледнат /при Галин/. Иначе икономична и добра кола!
    Punto 1.2 75 ELX `97 /BRC Lambda Control/-продава се на части!!
    Втората......пак същата!
    (_-_)______////_______(_-_)
    Punto75-Вече на жената!
    Третата =Ино и шес= LPG POWER STAG Stilo MW 2004

    Коментар


      #3
      в КАТ-40-50 леваданак-5-10лв. ГО ако баба ти има книжка-200за безплатната винетка маи си закаснqл (догодина преди Коледа в социални грижи по местоживеене на баба ти)П.П. Опа-а-а нема да q прехвърлqс а напрво на баба ти q писете
      LANCIA Y10 1.1 Bosch monomotronik AGU Zavoli Голф 3 1.8
      ВАЗ 2101-73г-екс ВАЗ 2101-74г.екс, самара-екс заз 965а екс Опел кадет екс

      Коментар


        #4
        Имам и още едно питане - при пунтото 2001, на 1 място ли са къси, дълги и халогени? най-вече халогените

        Коментар


          #5
          Аз специално данък не плащам,ползвам безплатна винетка,а от гражданската нямам никаква отстъпкаю/нито от каското/Иначе в кат ползваш някаква отстъпка при регистрацията,но не помня точно колко/ходи се с телка/Халогените ако има не са не едно с късите и дългите.
          Животът е това,което се случва докато кроим други планове.
          Love is a language spoken by everyone,but understood only by the heart

          Коментар


            #6
            dkenanova написа:
            Аз специално данък не плащам,ползвам безплатна винетка,а от гражданската нямам никаква отстъпкаю/нито от каското/Иначе в кат ползваш някаква отстъпка при регистрацията,но не помня точно колко/ходи се с телка/Халогените ако има не са не едно с късите и дългите.
            ако искаш да кажеш че къси дълги и халогени не са на едно място то тук се бъркаш сериозно на моделите от 1999 до 2003 (преди феислифта) халогените се намират вътре във фаровете най външната лупа
            Шофирай разумно, на пътя не си сам.
            Fiat Stilo Dynamic 1.6 16V 103hp Grigio Sassi
            Mercedes-Benz ACTROS 4141 - The big BOSS :D
            Forever in my heart: Fiat Punto II ELX 1.2i 60к ; MAN TGA 33.360 Blue Bird

            Коментар


              #7
              ох лошо се изразих по блондински.Те са вътре в фара.Аз си мислех докато пишех,че не се пускат от едно и също място.Кой ме кара да се обаждам/млъквам и ще чета
              Животът е това,което се случва докато кроим други планове.
              Love is a language spoken by everyone,but understood only by the heart

              Коментар


                #8
                А добре, да попитам и още нещо. Въпреки, че въпросът е изключително НЕконкретен, но според вас, пунто 2001 на около 140 хил.км /не че е показател/, каква реална цена може да има. 1900 лв. реално ли е, защото на мен ми се струва доста занижена, на фона например на фолкс. поло

                Коментар


                  #9
                  stefan-88 написа:
                  А добре, да попитам и още нещо. Въпреки, че въпросът е изключително НЕконкретен, но според вас, пунто 2001 на около 140 хил.км /не че е показател/, каква реална цена може да има. 1900 лв. реално ли е, защото на мен ми се струва доста занижена, на фона например на фолкс. поло
                  сега като загледах мобилето ми че то пълно с Пунтовци около 1800-1900лв може и да е реално но километрите са минали покари реалните и са забравили за тях виж ти VW са си VW там плащаш и за марката и за логото и така
                  Шофирай разумно, на пътя не си сам.
                  Fiat Stilo Dynamic 1.6 16V 103hp Grigio Sassi
                  Mercedes-Benz ACTROS 4141 - The big BOSS :D
                  Forever in my heart: Fiat Punto II ELX 1.2i 60к ; MAN TGA 33.360 Blue Bird

                  Коментар

                  Working...
                  X