Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Автоморги в Гео Милев/ Слатина ?

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Автоморги в Гео Милев/ Слатина ?

    Колеги във връзка с една неприятна история за откраднат Фиат Браво в Гео Милев (беше разглобен за продаване на части) искам да ви попитам знаете ли автоморги в тия квартали, тъй като евентуално ако е предаден, най-вероятно ще е в някоя близка такава... Също така ако някой от Гео Милев види нещо ще се радвам ако съобщи - колата е тъмно синьо Браво 1.4, без преден капак. Купето е здраво, на железни джанти е.
    Brava 1.4 12v (бензин & метан) - бивша

    #2
    Здравей,В ГМ не знам, но провери на околовръсното между Бояна и Драгалевци и в двете посоки има по една. Почти една срещу друга са.Ходих там да си търся капак и не ме пускат да вляза. Само ме питат какво търся. За това си мисля, че там има крадени коли.
    04/2000 Fiat Brava 1.9 JTD 105+

    Коментар


      #3
      Долу в Слатина има една автоморга която е малко не законна намираше се около 3ти блок при ПЖИ (не знам дали работи сега) другия вариант е в дружба тази за към Дружба 2 на завоя.Какъв цвят е бравото да се оглеждам и аз?
      Fiat Bravo 99' 1.6 GT
      Fiat Bravo 1.2 16v-Тотализирано
      Fiat Bravo 99' 1.6 SX

      Коментар


        #4
        тъмно-синьо към черноето снимка: П.С: тасовете му са свалени и са на моята, само на железни джанти е. Няма и преден капак
        Brava 1.4 12v (бензин & метан) - бивша

        Коментар


          #5
          Я, разкажи за случката. Как е открадната ? В движение ли е била ? Цвета е black inc 810
          04/2000 Fiat Brava 1.9 JTD 105+

          Коментар


            #6
            vgeorgiev написа:
            Я, разкажи за случката. Как е открадната ? В движение ли е била ? Цвета е black inc 810
            Ами не беше в движение, беше разглобена за продаване на части, като нямаше преден капак и повечето неща в коша бяха свалени, без двигателя и скоростите. Купето си беше здраво. Когато отидохме намерихме разбита дръжка на вратата и следит от гумите в калта бяха сравнително пресни... издърпана е била.
            Brava 1.4 12v (бензин & метан) - бивша

            Коментар


              #7
              Трябваше веднага на вторичните да проверите.Не вярвам в автоморга да я предадат гадовете.
              Fiat Stilo 1,9 jtd 115.Audi A4 AFN 110.Astra GTC 19 DTH 150 HP

              Коментар


                #8
                FGRC написа:
                Трябваше веднага на вторичните да проверите.Не вярвам в автоморга да я предадат гадовете.
                ,Ами аз си мисля, че ще ползват частите защото имаше неща, които бяха добри...
                Brava 1.4 12v (бензин & метан) - бивша

                Коментар


                  #9
                  Те могат да свалят това което е годно и останалото на вторични,иначе купето е улика и могат да ги набарат.Във вторичните имат данните на този който е предал купето/ако е дадено/,но си трябва пак контролни органи иначе не дават информация.
                  Fiat Stilo 1,9 jtd 115.Audi A4 AFN 110.Astra GTC 19 DTH 150 HP

                  Коментар

                  Working...
                  X