Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

има ли проблем при тези гуми?

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    има ли проблем при тези гуми?

    има ли вероятност лятна гума да се е напукала от това, че е карана зимата при големите студове?
    Lancia Lybra'99 2.4 JTD - 135hp
    Fiat Bravo'97 1,6 16v
    Fiat Tempra'91 1,6 mono

    #2
    На нашата географска ширина мисля че е невъзможно. По вероятно е некачествен материал. но все пак нека и други колеги да споделят.
    VW Bora Variant 1.6 16V '01

    Коментар


      #3
      Мисля че е възможно, ако е стара. Ако е нова не е, освен ако е некачествена.
      Сега Фруктиера в БГ и Додж навън
      Карал Типо 1.6 75 ->Пунто 1.2 75->Браво 1.9Д->Стило 1.9 JTD

      Коментар


        #4
        Re: има ли проблем при тези гуми?

        pakumba написа:
        има ли вероятност лятна гума да се е напукала от това, че е карана зимата при големите студове?
        Това е почти невъзможно, нали преди години си карахме само с летни гуми и зиме и лете!По-скоро гумата е с остарял каучук, въпреки, че може да е купена скоро, но е произведена много отдавна!

        Коментар


          #5
          ми гумите са пирели P4000 или 6000 не се сещам обаче дота им е 2103 което не ми се струва стара, точно затова се чудя как така уж хубави гуми сравнително нови пък
          Lancia Lybra'99 2.4 JTD - 135hp
          Fiat Bravo'97 1,6 16v
          Fiat Tempra'91 1,6 mono

          Коментар


            #6
            Аз си купих колата с Pirelli P6000 - много бързо направиха по 1 голям балон и се принудих да ги сменя, макар че имаха доста шарки. Та си мисля, че Пирели не са много удачен вариант за българските "пътища".
            Fiat Marea 1.8 HLX, 113 к.с., 1996 г.

            Коментар


              #7
              И аз съм с модел Р6000 и бих казал, че са доста шумни! Ако оставим това имам добри впечатления! Някой случайно да продава една, или две бройки от този модел размер 14/60/185?
              Frontera Sport, X20SE март 1998

              Коментар


                #8
                лично според мен да

                Коментар


                  #9
                  Vladim написа:
                  И аз съм с модел Р6000 и бих казал, че са доста шумни! Ако оставим това имам добри впечатления! Някой случайно да продава една, или две бройки от този модел размер 14/60/185?
                  аз аз, ама не знам доколко ще ти допадне грайфера, пък и моите са 185/65/14.
                  Lancia Lybra'99 2.4 JTD - 135hp
                  Fiat Bravo'97 1,6 16v
                  Fiat Tempra'91 1,6 mono

                  Коментар


                    #10
                    не знам мене ме кефят тея гуми държат се стабилно и нямат нито балони нито са лепени и т.н.
                    Lancia Lybra'99 2.4 JTD - 135hp
                    Fiat Bravo'97 1,6 16v
                    Fiat Tempra'91 1,6 mono

                    Коментар

                    Working...
                    X