Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

mobile.de покупка

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    mobile.de покупка

    Привет на всички! искам да ви попитам (тези,които са поръчвали) от немското мобиле доволни ли са,не са ли ,мамят ли много и изобщо всякаква информация би ми била полезна.Благодаря предварително на всичкибтв: тази кола Тук как ви се вижда и бихте ли могли да ми кажете как се изчисляват конските сили ? Благодаря предварително.

    #2
    Re: mobile.de покупка

    Globe` написа:
    Привет на всички! искам да ви попитам (тези,които са поръчвали) .
    Какво имаш предвид да са поръчвали кола от немското мобиле до колкото знам това е саит с обяви за продажба на автомобили а не за поръчка трябва сам да отидеш в Германия и да си купиш автомобила който си харесал от Мобиле Германия А относно автомобила по добре избери автомобил с друг двигател например 1,6 или 1,8 . Двигателя 1,4 създава проблеми има много теми по този въпрос във форума прочети ги но по добре се откажи от този двигател.

    Коментар


      #3
      кола

      става ако знаеш немски да се обадиш или им пишеш и някой да е погледне преди да отидеш да е вземеш или качиш на автовозаз съм взел 3 коли по телефона а парите съм ги пратил по пощата но това което ти казват не винаги е така например зажуленото е 100лв или подобни писъл съм на много такива обяви от Швейцария Австрия и Германия веднага ти се обаждат но като не знам езика какво да им кажа нищо трябва да имаш там човек който да е види щото парите са мното и след това нали знаеш има още 750 път за автовоз1500лв ДДС и номера смятайТо ако става въпрос има и до 1000евро но после ++?лв несе знае колко
      КЛЮЧАРА е тук – https://goo.gl/maps/GvEGbSeq7nk
      Пунто http://www.punto.mysteria.cz/puntoMk1/schema7.htm
      http://www.autoinfo24.ru/rukovodstva.../inomarki/fiat

      Коментар


        #4
        точно за покупка става дума не успях да си оформя съвсем точно мисълта в предния пост за което се извинявам.Имах в предвид дали колите са качествени и такива общи характеристики ако има някой преки наблюдения моля нека сподели.Благодаря предварително

        Коментар


          #5
          Re: кола

          kluchar написа:
          става ако знаеш немски да се обадиш или им пишеш и някой да е погледне преди да отидеш да е вземеш или качиш на автовозаз съм взел 3 коли по телефона а парите съм ги пратил по пощата но това което ти казват не винаги е така например зажуленото е 100лв или подобни писъл съм на много такива обяви от Швейцария Австрия и Германия веднага ти се обаждат но като не знам езика какво да им кажа нищо трябва да имаш там човек който да е види щото парите са мното и след това нали знаеш има още 750 път за автовоз1500лв ДДС и номера смятайТо ако става въпрос има и до 1000евро но после ++?лв несе знае колко
          така е и това го има за съжаление и все пак някак ми е странно там (особедно Германия) изминават по много километри на ден а почти навсякъде пишат (за бравите) до 115 хил. км което лично мен ме съмнява вие какво ще кажете много ли лъжат там с това или..

          Коментар


            #6
            Все пак това е сайт за лични обяви, така че всяка обява за себе си ?!? Дали лъжат или не - хората навсякъде са еднакви, всеки който може - ще те излъже. Кола на 10 години е нормално да е на над 100 хил км. но зависи колко се кара. И там има хора, които ползват колите си само до работа и обратно и повече от 10 хил. км годишно не навъртат.

            Коментар


              #7
              ясно благодаря момчета

              Коментар


                #8
                Обявите в немското мобиле не отговарят на състоянието на автомобила . Та самия аз за 2 години със служебния бус навъртях почти 62000 км А TUF определено е БГ легенда . Минава се (с немски номера ) като в БГ сервиз
                Мерцедес-SPRINTER 312 - 2,9TDI 122кс...МОЩНИЯ КАТЪР
                ФОРД И ЦИГАНИН ЗИМАТА НЕ РАБОТЯТ - Лично наблюдение...Някой да ме обори??????Мицубиши Каризма , бензин , автоматик, климатроник

                Коментар


                  #9
                  atos написа:
                  Обявите в немското мобиле не отговарят на състоянието на автомобила . Та самия аз за 2 години със служебния бус навъртях почти 62000 км А TUF определено е БГ легенда . Минава се (с немски номера ) като в БГ сервиз
                  danke както се казва на немски

                  Коментар


                    #10
                    Аз мойта я намерих в www.autoscout24.de и то от преден собственик след 5 месечно търсене едновременно и в другите сайтове като mobile.de например. Аз бях студент в Германия и за мен беше лесно да хвана нещо изгодно (Бравота без клима съм срещал за по 900 евро) преди да са го лапнали хиените, щото там си има хора с автовози, които само с това се занимават и ако обявата се публикува в 23:30 днес - утре в 11:30 сутринта вече колата е продадена. Лично съм препускал с влакове, метрото и трамвая и доста ефтиниики като Ауди А3 1999, 60000км за 1999 евро, Голф 3 1994та за 450 ЕВРО, Вектра 1995та за 200 ЕВРо, или Сеат Ибиса за 50 ЕВРО съм изтървал. На един студент дето голфчето двойка на 103 хил. км не му го купих за 300 евро - той с осем броя нови гуми го продаде на автокъща за 165 евро. В интернет седят по няколко дена само такива коли дето не си заслужават. Не знам как си го планирал ама от България е абсурд да успееш. Ще ти издам една малка подробност - у нас колите са по-ефтини щото тези с автовозите земат по 9 автомобила на едро от автокъщата за 4000 евро всичко и не плащат бензин и винетки за всяка поотделно докато я докарат... та дори да си сложат и 500 лв надценка пак ще ти излезе по-скъпо да си я докараш сам. Мойта хубаво я разгледай в мобиле.бг и имай предвид, че я продавам на загуба. Над 7000 лв ми излезе ама се обезценява. После може да сравниш в автокъщите у нас на какви цени ги дават и сам си прави изводите ...виж кво съм писал тука:http://www.fiat-bg.org/forum/viewtop...=2741&start=30
                    Брава 1,6 16V; Джанти 16-ки - по договаряне - 4 бр.:
                    http://forum.fiat-bg.org/viewtopic.php?t=88126

                    Коментар


                      #11
                      Благодаря много за информациярта Нико

                      Коментар


                        #12
                        Откакто мобиле.де стана платен ,там се пускат обяви основно на търговци!!!Не си мисли,че някой ще ти пази колата,ако отида аз преди теб и му сложа парите на масата!Говоря от личен опит,а и колко струва отиването от единият край на Германия до другият.............С две думи не се набутвай с подобни безмислици.Единствено,ако имаш твой човек в Германия,който да ти намери кола!
                        Brava ELX 1,6 16V, 90PS , LPG BRC Sequent24
                        Мarea SW ,SX 1,6 16V, 103PS, LPG Zenit JZ2005

                        Коментар


                          #13
                          dudulia написа:
                          Откакто мобиле.де стана платен ,там се пускат обяви основно на търговци!!!Не си мисли,че някой ще ти пази колата,ако отида аз преди теб и му сложа парите на масата!Говоря от личен опит,а и колко струва отиването от единият край на Германия до другият.............С две думи не се набутвай с подобни безмислици.Единствено,ако имаш твой човек в Германия,който да ти намери кола!
                          10x

                          Коментар


                            #14
                            колега ,ползвай мобилето предимно да имаш някаква ориентировъчна представа за колите ! Снимката няма нищо общо с колата в повечето случаи ,там са вече бетер горублянци .ако тръгнеш насляпо да пътуваш или капарираш кола има голям шанс да ти излезне златна !! Ако си решил да купуваш кола трябва да знаеш следното нещо : в Германия ще имаш възможност да я караш едва след като я купиш ! Ако самият ти или някой с тебе не разбира МНОГО от коли има голяма вероятност да не вземеш читава кола . Да ходиш до Германия или да купуваш кола от там си заслужава само за кола над 11 000 euro или другата крайност 100-200 euro max !
                            фиатче Браво 2.0

                            Коментар


                              #15
                              да благодаря! това беше найстина много важно уточнение,че мога да я карам едва,когато я купя...(за жалост) Струва ли си да чакам да влезем в ЕС и като паднат митатата от БГ да взема или?

                              Коментар

                              Working...
                              X