Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Букси/Куплунги

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Букси/Куплунги

    Колеги, незнам на вас но на мен и с предната кола и с тази най много ме дразни момента в който по една или друга причина трябва да откачам кабелите към и от датчиците и устройствата ..... там има едни специални букси и куплунзи ... с една щипка /пластмасова/ .... която в момента на откачане вече се е счупила ... колкото и внимателен да си ... все пак е станала на 10-15г. ..... Местата където се съединяват кабели - добре - купуваш нов куплунг/букса и сменяш и двете ... но за датчика .... там куплунга е датчика а буксата ... е вече счупена ... и после почват едни побългарявания ... ум да ти зайде ....Та въпроса ... къде могат да се намерят такива специални букси .... примерно за датчика на маслото, водата и други подобни ....Ще съм много доволен ако има от къде да се намери ....
    Tempra 1.6 i.e. S Lybra 1.8 vvt lx 088 9 242 369

    #2
    Ем Комплект предполагам, че имат:http://emk-33.com/index.phpУспех с browse-ването!
    Alles in Ordnung

    Коментар


      #3
      Re: Букси/Куплунги

      ivo написа:
      Колеги, незнам на вас но на мен и с предната кола и с тази най много ме дразни момента в който по една или друга причина трябва да откачам кабелите към и от датчиците и устройствата ..... там има едни специални букси и куплунзи ... с една щипка /пластмасова/ .... която в момента на откачане вече се е счупила ... колкото и внимателен да си ... все пак е станала на 10-15г. ..... Местата където се съединяват кабели - добре - купуваш нов куплунг/букса и сменяш и двете ... но за датчика .... там куплунга е датчика а буксата ... е вече счупена ...Та въпроса ... къде могат да се намерят такива специални букси .... примерно за датчика на маслото, водата и други подобни ....Ще съм много доволен ако има от къде да се намери ....
      Здравей колега, наскоро видях в един магазин такава "инжексионна букса", тя е "двойка" (с две крачета) и за да се ориентираш, става за водният(синия) датчик, който е на всмукателния колектор, зад кутията на въздушния филтър. Струва 6 лв. и е в комплект с някакви крачета и гумички (сега се обадих до магазина и ми обясниха). Ако ти върши работа, може да ти взема и да ти я пратя. А за датчика на маслото, кой по-точно имаш в предвид, този който е отзад в картера, или който е отпред в блока???

      Коментар


        #4
        Ами конкретно ми трябват за:1. датчика за маслото отпред на блока между 2/3 цилиндър - буксата е за един кабел и гумичка за уплатнение2. датчика за задната - с два кабела и гумичка за уплътнение3. датчика за накладките 2бр. - с по един кабел без гумичкаP.S. А накакъв тел. и адрес на магазинчето?
        Tempra 1.6 i.e. S Lybra 1.8 vvt lx 088 9 242 369

        Коментар


          #5
          ivo написа:
          P.S. А накакъв тел. и адрес на магазинчето?
          Фиат/Сеат/ЛанчиаАдресул. Цар Симеон 212тел. 02/ 931 14 44Ето малко магазини за части http://lancia-bg.com/links.htm

          Коментар

          Working...
          X