Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Дали ще стане ??

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Дали ще стане ??

    Колеги искам да попитам дано и съм улучил раздела :D Искам да сменя на една Застава ск. кутия с такава от УНО притежаващ 5-коростна..на Югото мотора е 100GL 064 чудя се дали ще стане кутия от мотор на Уно например от 156А2.246 - 0.9куб. или 146А1.00.Принципно ги дават с еднакви съединители като размер 170мм-диаметър с шлици 20бр. на вала и т.н но не ми е ясно маховика същия ли е? корпуса на кутията дали и той е същия и т.н болтовете за захвата на кутията дали съответстват на тези на Юго-то??? Много неизвесни има затова помагайте ще има бири П.С Нов съм и се надявам админите да ме извинят ако съм объркал раздела П.С 2 що няма на Местожителство: Дървеница :D

    #2
    Ам..преди време и аз се тормозих с погобен въпрос ама на Застава GT55 да слагам от Уно 1.1 (ама не Fire ами стандартното 1100cm3 двигателче) и я взех даже да я меря и т.н. и се оказа че не става (има страшно много разлики и дори не ги помня вече но основно по корпуса,закрепването и т.н.) За Юго незнам може и да стане.
    Fiat Tipo DGT 1108cm3 Fire, VW Passat B3 1878cm3

    Коментар


      #3
      Колега чувал съм че стават но само съ чувал

      Коментар


        #4
        оф и аз само съм чувал но май ми предсоти да видя какво точно става и какво не ама проблема е че първо трябва да разбера коя точно става :D

        Коментар

        Working...
        X