Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Как са ви фаровете?

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    Нещо ми намирисва на SILVERSTAR +50 ма незнам

    Коментар


      #17
      doofiat написа:
      vancho20 написа:
      trustworthy написа:
      Осрам са малко по-евтини от Филипс май. Аз на алфата съм с Н1 на халогените, късите (лупи) и дългите. За късите си взех Osram Cool Blue, за дългите ще взема Osram Silverstar, а за халогените - Osram All Seasons. Osram Cool Blue взех за 12.20 лв кушката (за Н1 филипс Blue Vision цената, която намерих беше 20 лв със сериозна отстъпка), All Seasons са 14-15 лв някъде, за Silverstarне знам цена, но предполагам, че пак ще е в този порядък. На служебната кола сложих Н4 Cool Blue и съм доволен
      ми колега ти хубаво имаш място за всичките видове лампи, ма аз имам само два фара отпред и съм ограничен да ползвам само един модел H4
      Силвърстара са по-бели. Има ги във всяка бензиностанция Шел.
      а колко лв. са

      Коментар


        #18
        vancho20 написа:
        Силвърстара са по-бели. Има ги във всяка бензиностанция Шел.
        а колко лв. са 12
        2015 Renault Megane Expression GT
        2009 FIAT Bravo 1.4 16V Dynamic
        Всичко за FIAT Bravo 2007

        Коментар


          #19
          vancho20 написа:
          doofiat написа:
          vancho20 написа:
          trustworthy написа:
          Осрам са малко по-евтини от Филипс май. Аз на алфата съм с Н1 на халогените, късите (лупи) и дългите. За късите си взех Osram Cool Blue, за дългите ще взема Osram Silverstar, а за халогените - Osram All Seasons. Osram Cool Blue взех за 12.20 лв кушката (за Н1 филипс Blue Vision цената, която намерих беше 20 лв със сериозна отстъпка), All Seasons са 14-15 лв някъде, за Silverstarне знам цена, но предполагам, че пак ще е в този порядък. На служебната кола сложих Н4 Cool Blue и съм доволен
          ми колега ти хубаво имаш място за всичките видове лампи, ма аз имам само два фара отпред и съм ограничен да ползвам само един модел H4
          Силвърстара са по-бели. Има ги във всяка бензиностанция Шел.
          а колко лв. са
          12 лева. Аз съм си сложил такива на късите и на халогените. Бяло е пред колата.

          Коментар


            #20
            Колега, абе да не са ти замързени стъклата на фаровете отвътре? :D Понякога разликата е много осезаема-ако смениш единия фар например...
            Fiat Stilo 1.8 16V

            Коментар


              #21
              a доволни ли сте от Osram Cool Blue или по точно тези или Silverstar +50

              Коментар


                #22
                Stoyan_68 написа:
                Колега, абе да не са ти замързени стъклата на фаровете отвътре? :D Понякога разликата е много осезаема-ако смениш единия фар например...
                ми дати кажа единия е нов ама няма разлика ,те просто лампите светят жълтеникаво

                Коментар

                Working...
                X