Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

колко пари са 4 железни джанти на старо???

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    колко пари са 4 железни джанти на старо???

    става дума за 13-ки за пунтото ми... мисля да взема 4 зимни гуми, а в летните ми има още доста хляб.... и смятам направо да ги свалям и в мазето / то е 50 кв.м. - място дал господ /.ама хич не съм в час по темата и не искам да ме изработят някъде...ако пък някой Бургазлия ми каже къде да отида - има бира от мен!!!
    Fiat Punto 1.1-Синята птица
    Lancia Libra SW 2.4-JTD-Самолета! RIP - продава се на части...
    Lancia Libra SW 1,9-JTD 115 hp

    #2
    В София са по 15 кинта парчето по моргите, но за Бургас не знам. Аз това лято се скъсах да си търся мигач в Бургас и не открих.
    Shit happens, sometimes...
    Tipo 1.4i.e. '92 - вече смъртно ранено
    Marea 1.8 HLX - червена като аватара

    Коментар


      #3
      12-15 лв. джантата. Но трудничко се намират фиатови джанти, поне миналата година аз като търсех беше така.
      Tonight's the night and it's going to happen again and again...

      Коментар


        #4
        джанти Пунто

        15 лв./бр.-гумаджийската фирма на "Мария-Луиза"/"Москва"/-точно срещу "Александър Ауто"-не и помня името ,но това описание е точно,ще ги намериш-аз съм взимал от там 14",имат и 13"...
        Ex. Grande Punto Driver

        Коментар


          #5
          Бате един съвет от мене-отиваш в първата фирма за скрап(метална) и търсиш 4 джанти от лада(жигула)13ки-ще ти легнат по 4-5лв с 14ките е по сложно,но 13ките са лесни!За колегата от Пазарджик-що не се обади бе човек-щях да ти намеря веднага 13ки
          Fiat Punto 1.1моно 95г.-Няма го вече
          Alfa Romeo 146 1.9JTD 99г.
          Alfa Romeo 155 1.7TS 93г.

          Коментар


            #6
            аз знам, че на лада стават / то нали си е пак фиат /, ама...........ама знам ли къв боклук ще взема...като се знам колко съм компетентен...... да не се връщам пак и да ги предавам за старо желязо... ако са некои осморки :D :D :D
            Fiat Punto 1.1-Синята птица
            Lancia Libra SW 2.4-JTD-Самолета! RIP - продава се на части...
            Lancia Libra SW 1,9-JTD 115 hp

            Коментар


              #7
              И аз преди 3 месеца с голям зор в Стара Загора си намерих джанти железни и то 13 ки, и то различни две по две и сега задните ми по широки, предните по тесни щото иначе опираха в кормилната рейка като завивах (за Пунто 1.1 иде реч)...и сега ме дразни ама вече не ми се дават пари...оригиналните ми ги откраднаха заедно с чисто нови гуми на 3 дена, заедно с болтовете и ми оставиха количката на тухлички гадините....
              Пунто 1.1 1994 г.

              Коментар


                #8
                Точно където каза vesko, последния път като сменях зимни със летни гуми там, ги питах за железни джанти и ми казаха 10лв на джанта.
                Fiat Brava 1.4SX '97 (Бензин & Метан)

                Коментар


                  #9
                  Аз имам 4бр. от Уно-то, ама са в София Давам ги за 40лв. с ориг. тасове на ФИАТ
                  http://free.bol.bg/dodo155/AlfaRomeo/Punto_JTD_all.JPG
                  Alfa Romeo 147 07' 1.9 JTDm Q2
                  FIAT Punto 02' 1.9 JTD
                  FIAT Punto 99' 1.7 TD

                  Коментар


                    #10
                    И аЗ имам 2 13ки фиатски , 5J са широки, ако на някой му трябват и има път насам - 20 лв. им търся. Перфектни са, не са карани в БГ.
                    Прикачени файлове

                    Коментар


                      #11
                      обиколих навсякъде в Бургас - и на мария луиза, и на индустриална, после чак до металик опрях - тц, йок!!!! и звъннах на 1 приятел от пловдив, дето карат втора употреба отвън - нема проблеми 4 бр. - 40 лева...предлагаше ми 4 алуминиеви за 160 лв. комплекта, ама ми се досвидяха толкова пари... нали и гуми трябва да се купуват, а джоба не е яма бездънна...ако някой се интересува от алуминиеви - 2-ра ръка - на тънка лайсна - ще му дам телефон - на ЛС
                      Fiat Punto 1.1-Синята птица
                      Lancia Libra SW 2.4-JTD-Самолета! RIP - продава се на части...
                      Lancia Libra SW 1,9-JTD 115 hp

                      Коментар

                      Working...
                      X