Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Потраква нещо в краката, като съм с ниска скорост

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Потраква нещо в краката, като съм с ниска скорост

    Като включа на втора без газ и като се движи сама се чува нещо отпред, че потраква като някакъв луфт на зъбни колела или нещо друго може да е, но не знам какво. Опасявам се да не е сериозен проблем? Преди месец бях ходил на сервиз и ми казаха,че предницата е добра и няма проблем. Значи явно трябва да е от задвижващите механизми.Освен това като е между 1000-1500 оборота на свободна някак леко вибрира двигателя, а като е на скорост в тия граници на оборотите придърпва. Това от какво може да е?

    #2
    Re: Потраква нещо в краката, като съм с ниска скорост

    doofiat написа:
    Като включа на втора без газ и като се движи сама се чува нещо отпред, че потраква като някакъв луфт на зъбни колела или нещо друго може да е, но не знам какво. Опасявам се да не е сериозен проблем? Преди месец бях ходил на сервиз и ми казаха,че предницата е добра и няма проблем. Значи явно трябва да е от задвижващите механизми.Освен това като е между 1000-1500 оборота на свободна някак леко вибрира двигателя, а като е на скорост в тия граници на оборотите придърпва. Това от какво може да е?
    Бях тръгнал да пиша, че при мен вибрациите бяха от свещите... и като ги смених заспа, ама сега забелязах в подписа ти че си дизел... така че да си кажат думата колегите с дизели.
    Alfa 156 1.8 TS 16V 144hp
    --- в сърцето завинаги... ---
    Fiat Tipo 1.4 DGT karb. 78hp

    Коментар


      #3
      и при мен го има това леко притракване като намалям и се чува в един диапазон изпритесних се че вият скоростите но установих че 99% е от жилото на километража - когато се чува притракването и стрелката леко играе ... при мен се чува примерно ако пусна на свободна от около 50км/ч да намаля и се появява шума на около 30км/ч
      Madness Motorsport
      (\__/)
      (='.'=) This is Bunny. Copy and paste bunny into your
      (")_(") signature to help him gain world domination.

      Коментар


        #4
        Имам чувството, че е или от съединителя или нещо свързано с хода, но не знам дали със на прав път.Просто като оставя на свободено движение на втора без да давам газ т.е. с газта, кояо клата си подава сама, се чува едно потропване все едно притръсква при износен съедините. Но на първа нямам проблеми. Вярно притръсква някой път, но като пода малко газ изчезва.

        Коментар

        Working...
        X