Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Тасове Браво - откъде ?

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Тасове Браво - откъде ?

    Тази нощ ми свиха тасовете и сега колата ми изглежда грозно. Явно крадеца е бил фен на Фиат щото около моята кола имаше доста по прилични от моите, но той си е харесал точно тези.Въпросът ми е тези от Илиянци по 12 лева дали стават за нещо или трябва да ги връзвам за да не ги загубя?Старите ми бяха поочукани, но поне никога не са ми изпадали в дупки.Ако някой знае къде има прилични тасове или пък има за продан да казва ...

    #2
    И аз към тях съм се насочил - дори преди месец бях на косъм да си купя че моите бяха в ужасно състояние. Поне сега ме отърваха от тях Не вярвам да има някаква разлика от тези по другите места които са по 16-20 лева.

    Коментар


      #3
      и си ги вържи новите - да не избягат по дупките и да те е яд!!!нали знаеш - вържи попа да е мирно селото.....OF.... мойте съм ги вързал като диверсант - на 4 места
      Fiat Punto 1.1-Синята птица
      Lancia Libra SW 2.4-JTD-Самолета! RIP - продава се на части...
      Lancia Libra SW 1,9-JTD 115 hp

      Коментар


        #4
        Вчера и аз сменях тасовете, че единият ми изпадна някъде из бодрите софийски дупки. С колегата ги вързахме със свински опашки - вътрешно към обръча и после през джантата. После изрязахме излишното и сега резултатът е идеален-не си личи нищо!
        Fiat Bravo 1.9 JTD / Fiat Bravo II 2.0 Multijet
        www.fiat-bg.org/forum

        Коментар


          #5
          или по-добре се разходи из Горубляне. Почти във всяка къща има нахвърлени тасове. Търси си оригиналните на Браво - много са меки и това е доста по-добре за разлика от другите дето се продават за 12лв.
          Bravo(TM) HGT

          Коментар


            #6
            Аз имам тасове 12ки ако на някой му трябват

            Коментар


              #7
              Аз си купих от Илиенци. Грозна картинка! Много трудно ги поставих, като че ли бяха по-големи от оригиналните...? Сега са там и очаквам всеки момент да ги затрия (надявам се), но все още са там. Отворили са се едни фуги... Въобще не лягат както трябва в/у джантите, надсърчат - абе не ми харесват така! Цената им иначе - 13лв. ама какво от това?
              Fiat Bravo 1.4 12V SPI 1996

              Коментар


                #8
                mme написа:
                Аз си купих от Илиенци. Грозна картинка! Много трудно ги поставих, като че ли бяха по-големи от оригиналните...? Сега са там и очаквам всеки момент да ги затрия (надявам се), но все още са там. Отворили са се едни фуги... Въобще не лягат както трябва в/у джантите, надсърчат - абе не ми харесват така! Цената им иначе - 13лв. ама какво от това?
                Все едно мене си слушам с тая разлика, че два от тасовете заминаха вече...
                VIVA Типо 1.4 AGT карбуратор дъртото вярно магаре
                VIVA Чинкуеченто "SX HOBBY" ДЗВЕРО
                VIVA Дайхацу Фероза на пръдня - The Who!
                VIVA Гранде Пунто 1.3 Мултиджет ...абе... печка
                Нека Силата на бъде с Нас...

                Коментар


                  #9
                  Има едни полски, не са нито китайските, нито тези турските с фиат лого. Познават се по това че са с доста дебела тел отзад. Карам с такива 2 години вече. Няма падане. Като отида на вулканизатора, оня едвам ги сваля.
                  Сега Фруктиера в БГ и Додж навън
                  Карал Типо 1.6 75 ->Пунто 1.2 75->Браво 1.9Д->Стило 1.9 JTD

                  Коментар


                    #10
                    geshabeli написа:
                    Има едни полски, не са нито китайските, нито тези турските с фиат лого. Познават се по това че са с дота дебела тел отзад. Карам с такива 2 години вече. Няма падане. Като отида на вулканизатора, оня едвам ги сваля.
                    Ако кажеш и къде ги има и коку (колко) чинат (струват)...
                    VIVA Типо 1.4 AGT карбуратор дъртото вярно магаре
                    VIVA Чинкуеченто "SX HOBBY" ДЗВЕРО
                    VIVA Дайхацу Фероза на пръдня - The Who!
                    VIVA Гранде Пунто 1.3 Мултиджет ...абе... печка
                    Нека Силата на бъде с Нас...

                    Коментар


                      #11
                      А защо не си пръснете джантите със сребрист спрей?! Мисля, че ще се получи добре. Като изпадне и другия ми тас ще си ги пръсна с едно спрейче и айдееее.

                      Коментар


                        #12
                        doofiat написа:
                        А защо не си пръснете джантите със сребрист спрей?! Мисля, че ще се получи добре. Като изпадне и другия ми тас ще си ги пресна с едно спрейче и айдееее.
                        Понеже че стане Цигания циганска...
                        VIVA Типо 1.4 AGT карбуратор дъртото вярно магаре
                        VIVA Чинкуеченто "SX HOBBY" ДЗВЕРО
                        VIVA Дайхацу Фероза на пръдня - The Who!
                        VIVA Гранде Пунто 1.3 Мултиджет ...абе... печка
                        Нека Силата на бъде с Нас...

                        Коментар


                          #13
                          Оня ден като се прибирах от Сф, по цар борис една тойота от насрещното така ме обстрелва с таса си, че ако ме беше уцелила, щеше да ми одраска половината кола Иначе и аз ползвам свински опашки и нямам никакъв проблем с губене на тасове Иначе имам 2 оригинални таса от Бравото останали -14ки, ако на някой му трябват и има път насам да драска ЛС :P

                          Коментар


                            #14
                            тасове

                            Има ментета аз си вех от Илиенци за 18лв и бяха добре но нали немога да карам и ги поначупих та си взех едни за 13 лв и какво се оказа като ги слагах още се строшиха дори ги вързах със скоби самите тасове не пасваха на джантите за 14" а на кутията пише 14" те вярно джантите неса 4 еднакви точно 2-2 са но имах чувството че са 13" а на 13" не стават големи са пробвах така ми стоят в избата Сега съм си направил джантите черни като колата и това е .Не е много добре но така ще карам .Няма къй да купува ментета на всякаде са еднакви То за Фият и без това трудно се намират .
                            КЛЮЧАРА е тук – https://goo.gl/maps/GvEGbSeq7nk
                            Пунто http://www.punto.mysteria.cz/puntoMk1/schema7.htm
                            http://www.autoinfo24.ru/rukovodstva.../inomarki/fiat

                            Коментар


                              #15
                              ilkor написа:
                              И аз към тях съм се насочил - дори преди месец бях на косъм да си купя че моите бяха в ужасно състояние. Поне сега ме отърваха от тях Не вярвам да има някаква разлика от тези по другите места които са по 16-20 лева.
                              Има ....В цената

                              Коментар

                              Working...
                              X