Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

колеги нещо ми вие отпред в дясно

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    колеги нещо ми вие отпред в дясно

    колеги от известно време нещо отпред в дясно ми вие предполагам е лагер но искам и вашето мнение вие когато карам направо и когато завивам наляво като завивам на дясно спира . Другия ми въпрос е левия и десния лагер на главините еднакви ли са

    #2
    Абсолютно еднакви.
    Аз знам, че нищо не знам, но има хора и това не знаят.
    Човек е 80% вода и ако няма мечти или цели в живота, това е просто една вертикална локва.

    Коментар


      #3
      Има вариант и да е от спирачния механизъм, но би трябвало като обереш спирачките и да спре. По-характерния шум от разбит лагер отпред е по-скоро ручене отколкото виене, но нещата са близаки - въпрос на слух! :D
      Fiat Tipo 1,6 ie; '93; engine 159А3048; clima.

      Коментар


        #4
        Forsaken написа:
        Има вариант и да е от спирачния механизъм, но би трябвало като обереш спирачките и да спре. По-характерния шум от разбит лагер отпред е по-скоро ручене отколкото виене, но нещата са близаки - въпрос на слух! :D
        и се чува след някуде кам 80 км в час ... ако е спирачния механизам и се чува суркане по диска ... Спирачния маркуч ти е за смяна ...
        >>>>>>> Move Bitch Get out of the way!!! Punto is the way !!! <<<<<<Boooooooo>>>>MOVE OVER ->

        Коментар


          #5
          да по скоро е бучене някакво и се чува наи много при скорост от 60-70 км после намаля

          Коментар


            #6
            Десен лагер на главината, имаш типични симптоми.Вдигни колата така, че дясното колело да е във въздуха. Палиш, включваш пета предавка и засилваш до скорост по километраж 140-150. Освобождаваш предавката и гасиш. Така става съвсем тихо, а лагерът така силно се чува, че чак ще ти стане лошо от звука.Споделям опит: левият ми започна да вие и карах така близо 9 месеца без промяна. Десният точно за 3 седмици започна да вие супер силно, много по-силно от левия.

            Коментар


              #7
              ogi28b написа:
              Десен лагер на главината, имаш типични симптоми.Вдигни колата така, че дясното колело да е във въздуха. Палиш, включваш пета предавка и засилваш до скорост по километраж 140-150. Освобождаваш предавката и гасиш. Така става съвсем тихо, а лагерът така силно се чува, че чак ще ти стане лошо от звука.Споделям опит: левият ми започна да вие и карах така близо 9 месеца без промяна. Десният точно за 3 седмици започна да вие супер силно, много по-силно от левия.
              точно така мислех да направя благодаря тои виеше преди лекичко но направих регулаж на преден мост и започна много силно да ромоли

              Коментар


                #8
                лагер ли е или лагер главина в едно

                Коментар


                  #9
                  При мен е лагер. Предполагам че и на твоя модел е така.

                  Коментар


                    #10
                    mehanoveca написа:
                    лагер ли е или лагер главина в едно
                    от пред на предницата са лагери , и се избиват от главината с преса , може и с маслен крик за 10 тона и едно желязо от релси напрваено под формата на буквата П и под него се закрепя крика и с походяща приставка се избива лагера. А от зад на задните оси лагерите са комплект с главината и мисля че се сменят със нея ...
                    >>>>>>> Move Bitch Get out of the way!!! Punto is the way !!! <<<<<<Boooooooo>>>>MOVE OVER ->

                    Коментар


                      #11
                      mehanoveca написа:
                      лагер ли е или лагер главина в едно
                      Принципно е лагер, стой набит в шенкела? Вади се на преса. Излиза трудно и се набива трудно, обикновенно се замазват шлиците за полуоската, ако стане така се припилват с триъгърна пила
                      Кара FIAT BRAVO 1,8/16V GT99. ГИ ФОБОС
                      (\\\)[___////___](\\\) R.I.P. моя любов.
                      Алфа 147 1.9 mjtd няква дукати история. Абсолютен саждо-генератор.

                      Коментар


                        #12
                        поръчах само лагер дано да е така че да не го връщам после

                        Коментар

                        Working...
                        X