Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Синтетика,полусинтетика или минерално масло?

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    Извинявам се- наистина съм имал в предвид 7500 км. А иначе има вече масла, които се карат по 60-70 хил и по 3 години. И това са леки коли , а не камиони, за които е нещо нормално. Тези масла са от типа LONG LIFE и въобще не са приложими за мотори по-стари от 2000 година, а и разбира се и по-новите, които не са по тази технология.
    Tempra 1.6 i.e. SW- 159B9000

    Коментар


      #17
      Аз карам моето Уно със Селения Голд 10w40 полусинтетика и съм много доволен от него и найстина бих ти го препоръчал.
      Fiat Uno 1.1 60SX 92г.
      Fiat Bravo 1.9 TD100 97г.
      VW Passat 1,9 TDI P.D. 2000г.
      VW Caddy 1,6 BiFuel 2012г.

      Коментар


        #18
        Благодаря на всички!Май от тук нататък ще съм с 10w40 на Селениа.Колата ми не харчи над 500 мл. на 10000 км. и при това с масло,което едва ли е подходящо за ФИАТ.
        SKODA 105L '78
        PUNTO 1.2 MPI ELX '94
        FIAT 126p '89
        TEMPRA 1.6 i.e.SX '91
        GRANDE PUNTO 1.2 '06

        Коментар


          #19
          FiFo написа:
          Аз карам моето Уно със Селения Голд 10w40 полусинтетика и съм много доволен от него и найстина бих ти го препоръчал.
          Да, Селения-Голд е перфектно, при това трибазово масло, но го няма в моя град. Виждал съм 20к, но на цената на пълна синтетика-15лв!?
          Tempra 1.6 i.e. SW- 159B9000

          Коментар


            #20
            Косьо написа:
            FiFo написа:
            Аз карам моето Уно със Селения Голд 10w40 полусинтетика и съм много доволен от него и найстина бих ти го препоръчал.
            Да, Селения-Голд е перфектно, при това трибазово масло, но го няма в моя град. Виждал съм 20к, но на цената на пълна синтетика-15лв!?
            Selenia 20K мисля че по принцип си е пълна синтетика...
            "Светлината си въобразява,че се движи по-бързо от всичко друго,но бърка.Колкото и да припира,открива,че мракът е стигнал пръв и вече я чака."-Т.Пратчет
            (Fiat 131 ABARTH 103 kW, Aprilia Tuono RSV 1000)

            Коментар


              #21
              charlie написа:
              Косьо написа:
              FiFo написа:
              Аз карам моето Уно със Селения Голд 10w40 полусинтетика и съм много доволен от него и найстина бих ти го препоръчал.
              Да, Селения-Голд е перфектно, при това трибазово масло, но го няма в моя град. Виждал съм 20к, но на цената на пълна синтетика-15лв!?
              Selenia 20K мисля че по принцип си е пълна синтетика...
              Виж тук:http://www.flrussia.com/oleje/auto_s_20k.htm
              SUZUKI SX 4/1.9 DDiS, 120 кс/8V, 4X4

              Коментар

              Working...
              X