Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Фиат Мареа проблем, ПОМОЩ, пукане.

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Фиат Мареа проблем, ПОМОЩ, пукане.

    Здравейте колеги карам Мареа 1.6 и от скоро имам един проблем с колата. При завиване на място или в движение се усеща едно затягане във волана, изпуква някъде отпред и след това освобождава. Както при ляв така и при десен завой. Някой ако е имал подобрен проблем, да сподели от какво е породен, или ако има някакви други идеи. Благодаря ви предварително

    #2
    Лагери на тампона на макферсона,или счупена пружина на макферсона.
    Маренго 1.9Jtd-110 2002

    Коментар


      #3
      И аз залагам на лагерите,погледни ги по-скоро,защото ако са заминали и още не е счупена някоя пружина ще последва и това.
      Alfa Romeo 145 Quadrifoglio Verde 2.0 16V T.S. 150hp

      Коментар


        #4
        ivailo rachev написа:
        И аз залагам на лагерите,погледни ги по-скоро,защото ако са заминали и още не е счупена някоя пружина ще последва и това.
        Как да проверя дали са заминали лагерите? Интересното е че не го прави всеки път. Най-често го прави когато колата е стояла повече време на едно място.

        Коментар


          #5
          Лагерите се намират горе в тампона на макферсона и се въртят когато завиваш волана,а като блокират при завиване пружината се усуква и се чупи.Като го направи отново вземи някой да завива,а ти слушай дали се чува отгоре.Не се сещам как са при Мареа-та дали като свалиш предпазната капачка ще се видят лагерите.
          Alfa Romeo 145 Quadrifoglio Verde 2.0 16V T.S. 150hp

          Коментар


            #6
            ivailo rachev написа:
            Лагерите се намират горе в тампона на макферсона и се въртят когато завиваш волана,а като блокират при завиване пружината се усуква и се чупи.Като го направи отново вземи някой да завива,а ти слушай дали се чува отгоре.Не се сещам как са при Мареа-та дали като свалиш предпазната капачка ще се видят лагерите.
            Виждат се точно като махнеш капачката, гледах ги днес, но тогава не го правеше... Ще погледна дали от тях пука. И ще пиша.

            Коментар

            Working...
            X