Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Трябва ми разхода на Марея 1,6 от книжката

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Трябва ми разхода на Марея 1,6 от книжката

    Знам, че има качени във форума книжките на колите ни. Моля някой да ми каже къде точно да видя разхода по книжка на Марея 1,6, т.е. да разпечатам като официален документ за отчитане на разхода при командировка. Благодаря предварително!
    Ex. Fiat Marea 1,6-16V,98g.
    Ex.Opel Astra

    #2
    Ето ти всички техн. характеристики за твоята кола: http://www.auto-data.net/bg/?f=showCar&car_id=7193
    FIAT BRAVO 1.6
    FIAT COUPE 1.8-POWER OF LOVE-EX
    LANCIA LYBRA 1.8 SW-NOW

    Коментар


      #3
      пак да повторя: трябва ми страницата от книжката сканирана
      Ex. Fiat Marea 1,6-16V,98g.
      Ex.Opel Astra

      Коментар


        #4
        На обяд ще прегледам в моята дали го има разхода за твоя мотор ,ако го има ще ти я сканирам.
        FIAT FORUM BULGARIA
        Ракията е над политиката

        Видео от Италфест 2011

        Коментар


          #5
          Гледай само с това бензиново ино и шес да не влезеш в сериозен преразход ако гледаш разхода по книжка, а я напънеш по бързо.
          http://www.000webhost.com/151472.html <- безплатен хостинг без реклами
          Peugeot 206 1.4 Hdi 2005 Ex: PUNTO 1.3 16v MULTIJET
          FIAT БРАВО 1.2 16v
          ФИАТ БРАВО 1.6 16v - трагично размазано
          FIAT Punto 99` 1.2 - втората; Ford Orion 1.8 D- първата

          Коментар


            #6
            Бите Живко
            Прикачени файлове
            F9Q750 @ 151hp/332.2Nm

            Коментар


              #7
              колега, не се вкарвай във филми, освен ако не е съвсем наложително. като я нямат в тяхната книжка с разходните норми(а те я нямат) ще пишат колкото им кажеш. моята в командировка гори като мазерати на монца знайш ли иначе кога ще ги докарам тия 5.5/100, дето й ги дават по книжка?! един единствен път жената на магистралата до Бургас с 90 през целия път ги направи и това е. спориш там - стара е, издухана е, колегите са по сто кила... иначе ще си яко вътре. по наредбата за командировките се взема разхода при възможно най-икономично каране (90 км/ч), по най-краткия възможен път. а че това обикновено са противоположни неща, и че в колата сте 4 слона със съответния багаж, на никой не му пука.
              браво 1,6/90 - 09 г.

              Коментар


                #8
                Мареята харчи 13 на сто ,какво ги жалиш толкова.Това е някоя тъпа счетоводителка ,която се прави на интересна.Да си търсят разхода в разходните норми по БДС.Разходната норма се формира на база коефициенти а не само от това какво дава завода производител.Да не говорим пък и за градското,ами маслото,гумите,амортизацията.Маслото е 0,1 или 0,2 от изразходваното гориво ама и те не го знаят щото са тъпи.От няколко години има увеличение на разходите ама им изтървах края.
                Fiat Stilo 1,9 jtd 115.Audi A4 AFN 110.Astra GTC 19 DTH 150 HP

                Коментар

                Working...
                X