Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Икономайзер на Фият Темпра

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Икономайзер на Фият Темпра

    Здравейте колеги,Имам Темпра 1.6 карбуратор с дигитално табло,питането ми е за икономайзера на таблото.Откъде черпи информация дали е в икономичен режим/зелена светлина/или в спортен режим/оранжева/?.От вчера съвсем леко да подавам газ и свети оранжевата лампа ,а до вчера не бе така.Това се случи след като ремонтирахме алтернатора,не зареждаше.Благодаря.
    Темпра 1600 карбуратор 1994г.

    #2
    Честно казано и аз не съм следил,но и при мен много рано светваше оранжево и се оказа едно сцепено маркуче към дигиплекса...те там са няколко с тройници прегледай 100% някъде оттам губи вакуум
    EX' Fiat Tipo 1.4i.e DGT
    Fiat Punto 1.2 16v Sporting

    Коментар


      #3
      white_shark написа:
      Честно казано и аз не съм следил,но и при мен много рано светваше оранжево и се оказа едно сцепено маркуче към дигиплекса...те там са няколко с тройници прегледай 100% някъде оттам губи вакуум
      +1 за сцепен вакум мъркуч
      Кара FIAT BRAVO 1,8/16V GT99. ГИ ФОБОС
      (\\\)[___////___](\\\) R.I.P. моя любов.
      Алфа 147 1.9 mjtd няква дукати история. Абсолютен саждо-генератор.

      Коментар


        #4
        Благодаря ,но останал съм с впечатление,че когато свалях дигиталното табло като че нямаше никакъв маркуч към таблото ,а само двата клемореда от двете страни на таблото.
        Темпра 1600 карбуратор 1994г.

        Коментар


          #5
          проблема е отстранен,вакум маркучето беше извадено.Благодаря на колегите дали правилния съвет.
          Темпра 1600 карбуратор 1994г.

          Коментар

          Working...
          X