Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Затегнала свещ Пунто МК1 1.1 бензин

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    На топъл двигател отвих и подгревните свещи на мойта кола.На студен не искаха да мръднат.В инструкцийте пише на студен но пък практиката показва,че на топъл по лесно се развиват.Вкрайна сметка всеки си решава сам.Е не на загрят до 90гр. а ми затоплен.
    Fiat Stilo 1,9 jtd 115.Audi A4 AFN 110.Astra GTC 19 DTH 150 HP

    Коментар


      #17
      То по тази логика и бензиновите ще се развиват по лесно на студено ,но не е така.И дизелловите 2 минути след изгасянето са със същата температура с главата.В инструкциите пише на студено, но си развалих 2 сонди и една глава и вече само на топло
      FIAT MAREA 1.6 16V Weekend 99

      Коментар


        #18
        Re: затегнала свещ

        BO написа:
        Petters написа:
        Колеги здравеите имам пунто 1.1 бензин 55 коня имам голям проблем немойе да се развие една от све6тите някакви идеи иматели
        Не използвай тъпите ключове за свещи от бензиностанциите, а си купи един хубав камък 1/2 и давай смело.
        Да Имах глупостта да си купя един такъв - не от бензиностанция, ами от Карфур. Много съм доволен - още при първото използване доказах на себе си, че мога да счупя желязо с голи ръце.(естествено, свещта не мръдна...)
        _________________________
        FIAT Punto MK2, 1.2 / 8V / 2000 г.

        Коментар


          #19
          Разбира се, че си иска инструмента. Аз лично ползвам този:Още не ми се е опряла свещ, а примерно баща ми до последно твърдеше, че неговите, видиш ли, нямали развиване
          The box said "Requires Windows 98 or better", so I installed Linux
          Marea SW 2400 JTD CF2 136CV 100KW "HLX-TOUR DE FRANCE"
          Ex: Brava 1.6 ELX 16V 103 hps '98 LPG Atiker + LC Romano

          Коментар

          Working...
          X