Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Уплътнение на вратата - проблем

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Уплътнение на вратата - проблем

    Проблема е че след неуспешно поставяне на фолио на задните прозорци, не можах да вкарам на мястото си това гумено уплътнение, някой да знае как се слага, набива се в една пластмасова лайсна на самата врата която не съм свалял и незнам как и дори незнам трябва ли да се сваля за да се сложи като хората, опитах се няколко пъти да го подпъхна но не става, мислех си дори да взема направо ново цяло уплътнение на вратата, но после пак трябва да се фиксира като хората. Чудя се също дали стъкларите ще се занимават с това, не съм питал още никъде, но май на там отиват работите, ето я и проклетата джаджа:
    Прикачени файлове
    Fiat Brava 1.4/12v (96).... ммм бордо !
    Citroen Berlingo 1.4/8v (04)

    #2
    Ъп .... колеги излагате се, никой ли не се е занимавал с това дразнещо уплътнение ?
    Fiat Brava 1.4/12v (96).... ммм бордо !
    Citroen Berlingo 1.4/8v (04)

    Коментар


      #3
      Има метална ламела вътре и посто се натисва, можеш да го подлепиш малко примерно.
      Кара FIAT BRAVO 1,8/16V GT99. ГИ ФОБОС
      (\\\)[___////___](\\\) R.I.P. моя любов.
      Алфа 147 1.9 mjtd няква дукати история. Абсолютен саждо-генератор.

      Коментар


        #4
        Има да колега, пробвах и със силикон да го лепна - не държи, там идва метал с гума. От снимките не си личи мн добре , но самия ъгъл на вкарване е гаден и според мен така както е няма как да го подпъхна като хората, тая пластмаса със зъбите дето се набива в нея дали неможе се извади по някакъв начин и да си се вкара като хората ?
        Fiat Brava 1.4/12v (96).... ммм бордо !
        Citroen Berlingo 1.4/8v (04)

        Коментар

        Working...
        X