Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Помогнете ми с схеми или картинки на резорвоара

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Помогнете ми с схеми или картинки на резорвоара

    Някои може ли да ми даде схема на или изображение откъде може да се изпомпи най-лесно и безопасно гориво от Фиат Пунто МК2 1.2 8в. 2002

    #2
    Re: Помогнете ми с схеми или картинки на резорвоара

    qnislav_88 написа:
    Някои може ли да ми даде схема на или изображение откъде може да се изпомпи най-лесно и безопасно гориво от Фиат Пунто МК2 1.2 8в. 2002
    Амиии отакачаш маркуча които отива преди рейката рейката на инжекторите , слагаш си един марчкур с трабичка и слагаш една туба . даваш на конакт и помпата ще го източи Другия вариант ти е да сложиш маркуча дирекно на помпата (намира се под заднаа седалка единия маркуч е входящ другия изходящ (ако се чудиш щто са 2 има стрелки оказват в кой на къде се движи бенза ... И гледай като свърши бенза да спреш помпата задане изгори ....
    >>>>>>> Move Bitch Get out of the way!!! Punto is the way !!! <<<<<<Boooooooo>>>>MOVE OVER ->

    Коментар


      #3
      Здр

      Мерси колега ама искам схема

      Коментар


        #4
        Re: Здр

        qnislav_88 написа:
        Мерси колега ама искам схема
        ейй :Д опасен ми схема някой ако са навии да ти рисува :Д . Най Лесно Вдигаш заданта седалка махаш капака на помпата на 3 болта е и под него е помпата с маркучите (2 наброй през единия отива гориво за двигателя през другия се връща бакшиша от двигателя) Откачаш тоя дето е за двигателя и му бухаш един шлаух или маркуч със подобни размери и го стягаш със скоба като те е шубе и даваш на контатк помпата ще изпомпи бенза ... Успех .Щот схема за източване едвали. Горивна система има в EPER-a ако ти се гледа ...
        >>>>>>> Move Bitch Get out of the way!!! Punto is the way !!! <<<<<<Boooooooo>>>>MOVE OVER ->

        Коментар


          #5
          здр

          темата е за триене

          Коментар

          Working...
          X