Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Предавателни числа на Стило 1.9JTD и Диаграма

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Предавателни числа на Стило 1.9JTD и Диаграма

    Имам да правя една курсова работа и ми трябват предавателните числа за всяка предавка за 1.9JTD. Търсих в нета, но за сега без успех. Също така ми трябва и диаграмата Мощност - Въртящ момент. Би ми свършила работа и от ремапнато Стило. Някой нещо да се включи? Мерси

    #2
    Стило JTD 115 2002G. 1-3.577: 2-1,887: 3-1.192: 4-0.848: 5-0.686: R-3..308.Всички синхронизирани,включително и задна.Три валова скоростна кутия GETRAG 538 издържаща до 580 Nm въртящ момент.Първа и втора скорост са с двойни конусни синхронизатора издържащи голямо натоварване.Това позволява по рязък старт от място. Карол Шелби го е казал най-точно: "Мощността определя с каква скорост можеш да се блъснеш в дадена стена, а въртящият момент определя колко ще се премести стената" И още: "с мощност се продават коли, а с въртящ момент се печелят състезания". P=T.W -мощноста е равна на въртящия момент по оборотите.
    Fiat Stilo 1,9 jtd 115.Audi A4 AFN 110.Astra GTC 19 DTH 150 HP

    Коментар


      #3
      Не само , че ги има нейде из форума ами и аз съм ги качвал Иначе в elearn ги има.И да, Стилото е кеф със синхронизатор на задната
      F9Q750 @ 151hp/332.2Nm

      Коментар


        #4
        Пиши в гугъл за диграма мощност/въртящ момент и ще ти излезнат много теми.
        Fiat Stilo 1,9 jtd 115.Audi A4 AFN 110.Astra GTC 19 DTH 150 HP

        Коментар


          #5
          Намерих каквото ми трябваше. Мерси

          Коментар

          Working...
          X