Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

километраж ..пунто мк2

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    километраж ..пунто мк2

    не ми работи километража .пунто 1,9 jtdне че толкова ме бърка ,ама днес ми направиха забележка 4е съм разминал едно БМВ като спряло :D някакви идеи от къде идва проблема.с жило ли съм или електронен??как да го оправя най лесно и без пари :Dоборотомера си върви.данните за изминалите км. и всичко друго не се променят,стоят си все едни и същи

    #2
    Re: километраж ..пунто мк2

    kantona написа:
    не ми работи километража .пунто 1,9 jtdне че толкова ме бърка ,ама днес ми направиха забележка 4е съм разминал едно БМВ като спряло :D някакви идеи от къде идва проблема.с жило ли съм или електронен??как да го оправя най лесно и без пари :Dоборотомера си върви.данните за изминалите км. и всичко друго не се променят,стоят си все едни и същи
    електронно е виж дали ти е наред букста при скоростите като за начало
    Шофирай разумно, на пътя не си сам.
    Fiat Stilo Dynamic 1.6 16V 103hp Grigio Sassi
    Mercedes-Benz ACTROS 4141 - The big BOSS :D
    Forever in my heart: Fiat Punto II ELX 1.2i 60к ; MAN TGA 33.360 Blue Bird

    Коментар


      #3
      Re: километраж ..пунто мк2

      kantona написа:
      не ми работи километража .пунто 1,9 jtdне че толкова ме бърка ,ама днес ми направиха забележка 4е съм разминал едно БМВ като спряло :D някакви идеи от къде идва проблема.с жило ли съм или електронен??как да го оправя най лесно и без пари :Dоборотомера си върви.данните за изминалите км. и всичко друго не се променят,стоят си все едни и същи
      С датчик си не с жило. Виж си буксата към датчкика, както ти е казал и колегата по-горе, ако ли не датчика е заминал. Ако имаш интерес имам един перфектен, на добра цена, ще се разберем на Л.С.
      Alfa Romeo 159 1.9 16V JTDm powered by Sprintauto Service
      Fiat Bravo 1.9 JTD 105 GT powered by emzo Ex: Fiat Bravo 1.4 12v (вече в баща ми)

      Коментар

      Working...
      X