Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Въпрос относно спортния филтър?

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Въпрос относно спортния филтър?

    Познати ми казват, че раждивият ми спортен филтър кара колата ми да гори повече? Имам и един двоен ручащ ауспух отзад. Има ли нещо вярно в това? Някои от тези компоненти кара ли наистина колата да гори повече гориво от нормално, понеже обмислям да махна спортния филтър и да си сложа нормален.
    Fiat Bravo 1.8 16V 96'

    #2
    Мисля че влияе ,но доста малко и почти не се усеща...само не знам защо слагате тези спортни филтри ... ..сложи си старият... просто няма да ебаваш дебитомера! ? звука малко ще ти се промени...а на вървеш няма да го усетиш
    FIAT TEMPRA 1.6 75HP

    Коментар


      #3
      кола

      Да по добре нов филтър обикновен дано имаш кутия.
      КЛЮЧАРА е тук – https://goo.gl/maps/GvEGbSeq7nk
      Пунто http://www.punto.mysteria.cz/puntoMk1/schema7.htm
      http://www.autoinfo24.ru/rukovodstva.../inomarki/fiat

      Коментар


        #4
        Проблем - нямам кутия. Всичко е изтръгнато... ;/ --- Колата съм я купил с него ---Бях се зачел в една тема, не от тук, как хората си слагат спортни филтри и колата лапа по-хубаво въздух и върви повече и работи по-добре и сякакви такива, но никой не каза дали гори повече с тоя филтър или не. Затова ме интересува, че ако гори повече с него, да обмислям идеята да го махам. Но ще трябва сумати неща да накупя явно + кутията там да я търся от морга.**Ако случайно издиря някой марков и добър спортен филтър, ще е по-добре ли за колата? Не знам дали има такива, които да не я карат да гори въобще допълнително от него и да й помагат там да не загрява и някакви такива. Не ми пречи да дам 60-70 лв за един филтър добър.***
        Fiat Bravo 1.8 16V 96'

        Коментар


          #5
          Коелеги кое точно му се ебава на дебитомера ?Отичиа по голям дебит на въздух или кретичен и неможе да го отчете или ?Интересно ми е какво точно му пречи , или ако трябва да се кара със спортен , какъв дебитормер трябва да се сложи ?
          >>>>>>> Move Bitch Get out of the way!!! Punto is the way !!! <<<<<<Boooooooo>>>>MOVE OVER ->

          Коментар


            #6
            аз мисля че нищо не пречи на колата спортния филтър само малко я отпушва повече въздух и според мен по добра работа на двигателя стига филтъра да е монтиран как трябва самия спортен филтър трябва да е изолиран да не дърпа топъл въздух само студен имаше някаде тема във форума за спортен филтър
            като му дам газ надига муцуната и почва да души за бензиностанция

            Коментар


              #7
              Моят филтър е хвърлен в нищото, ей така се седи в капака и покрай него няма нищо. Има ли някакво значение какъв спортен филтър може да се слага за определена кола и т.н.? Тоя филтър ми изглежда продухан вече и мисял да го сменям с някой добър, ако въобще има ткаъв?
              Fiat Bravo 1.8 16V 96'

              Коментар

              Working...
              X