Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Светна индикатора за двигателя !

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Светна индикатора за двигателя !

    Здравейте, светна от нищо индикатора на двигателия на таблото. Както си карах и надпис ПРОБЛЕМ В ДВИГАТЕЛЯ , колата е Стило 1.6.. Стилото го кара предимно женами и много ме съмниава това че в същия ден миха двигателя, че нещо се е намикрило ама днес си свети ощеее, проблема е от петък.Мога да вмукна и че от както ми чистиха бензиновата помпа нещо колата сутрин едвам се форсира почти да загасне и трябва с малко подаване на газта да карам, можели някои да помогне със съвет. Колата от както съм я купил нее имала никакви проблеми, навъртяни са 30000 хиляди км без никакъв проблем.Колата е със газов инжекцион с който също съм нямал проблем. Искамисе също някой колега да ми направи диагностика от Овча купел съм, поне да спестя някой лев от сервизни (майстори) идиоти.
    Fiat stilo 1.6

    #2
    Може наистина да е от това ,че са ти мили мотора и да се е намокрило нещо,иначе за диагностика търси колегата ВО.
    MULTIPLA 1.6 16V BIPOWER 2005-вече бивша
    "Пари,пари,пари....какво са парите?.Тор, от която никнат КРАСИВИ ЦВЕТЯ !!!
    R.I.P РОНИ: http://vbox7.com/play:79085d12

    Коментар


      #3
      Днес на диагностиката показа "catalytic converter" това е катализатора.Немога да разбера дали е ламда сонда или е друг датчик. Иначе грешката бе изчистена.Ако някои е имал подобен проблем нека сподели.
      Fiat stilo 1.6

      Коментар

      Working...
      X