Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Проблем със спортно гърне

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    Ето една снимка А в КАТ имат ли такова устройство за мерене на децибели ?
    Теоритиците си лаят, голфа си върви!

    Коментар


      #17
      Нарушена т. 1.2 от правилата на форума:
      1.2. Потребителските постове трябва да показват респект към другите потребители. Гневни или оскърбителни постове няма да бъдат толерирани.
      Темата е почистена!
      00' Bravo 105 JTD

      Коментар


        #18
        На последък доста често започнах да ме спират, но нищо не са ми казали. И аз съм със спортно гърне, даже след последното заваряване на тръбите стана мааалко по-шумно. И аз съм със средно и крайно спортно гърне
        Fiat Bravo SX 1.4 12V

        Поставянето на предпазен колан отнема 7 секунди от твоят живот - изживей го целия!
        Шофирайте внимателно! Нека кажем НЕ НА ВОЙНАТА ПО ПЪТИЩАТА!

        Коментар


          #19
          topuzko написа:
          На последък доста често започнах да ме спират, но нищо не са ми казали. И аз съм със спортно гърне, даже след последното заваряване на тръбите стана мааалко по-шумно. И аз съм със средно и крайно спортно гърне
          Само да взема пари и ще си смена меката връзка, че там е най-ниска и като е опирала се е прокъснала, дано да нямам проблеми занапред ...
          Теоритиците си лаят, голфа си върви!

          Коментар


            #20
            Съгласно чл. 186 от ППЗДвП При обслужване на пътното превозно средство водачът е длъжен да не нарушава тишината с форсиране на двигателя или по друг начин в населените места и в местата за почивка през времето от 22 ч. до 6 ч., а в празнични и почивни дни - от 22 ч. до 9 ч. и от 12 ч. до 16 ч. Така че колега внимавай в колко часа ще те спрат 20 лв е акта за нарушаване нормите на шума най-гадното е че не можеш да обжалваш наказателни постановления под 50лв Най-добре гледай да не им се набиваш на очи че и книжката могат дати вземат ако решат

            Коментар

            Working...
            X